Nowa uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To uwielbiana gwiazda kabaretu: "Moja faworytka tej edycji"

2022-07-06 12:44
17. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: AKPA 17. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo - wszyscy uczestnicy

Nowa uczestniczka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo to gwiazda kabaretu, doskonale znana widzom w całej Polsce. Do plejady gwiazd 17. edycji TTBZ dołącza Ewa Błachnio, która już wielokrotnie miała okazję prezentować swoje muzyczne umiejętności.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Najnowsza, 17. już edycja będzie miała swoją premierę na jesieni 2022 roku. Muzyczne zmagania ocenią: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Robert Janowski, który zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. Wśród prowadzących nie zabraknie Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego, którzy zabawiają widzów od wielu lat.

Uzdolniona stand-uperka Ewa Błachnio to już ostatnia ujawniona przez producentów programu TTBZ uczestniczka, która będzie miała okazję przybrać różne muzyczne wcielenia w popularnym show telewizji Polsat.

Ewa Błachnio zabłyśnie swoimi muzycznymi umiejętnościami. Fani zachwyceni!

Ewa Błachnio jest osobowością medialna, która swoją działalność sceniczną rozpoczęła w 2000 roku dołączając do kabaretu Limo, z którym była związana 14 lat. 37-latka występuje obecnie w programie Kabaret Na Żywo w Polsacie, a na antenie radia RMF FM prowadzi audycję Poliż Temat. W kabarecie miała okazję niejednokrotnie zademonstrować swoje aktorskie, taneczne oraz wokalne umiejętności, więc można zakładać, że w TTBZ zrobi prawdziwe show.

Mamy komplet. Przedstawiamy ostatnią uczestniczkę 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka kabaretowa – kiedyś widywana z "Limem", ale przypudrowała oko i poszła swoją drogą! Zrobiła dyplom aktora dramatycznego. Gra na teatralnych deskach, a jak sama mówi, w każdy filmowy projekt angażuje się "chyżo" - czytamy w poście na Instagramie opublikowanym przez oficjalne kanał TTBZ.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Błachnio - wzrost, mąż, Instagram, wiek, kabaret

Internauci przyznali, iż nie mogą się doczekać nowej edycji, aby w świetle reflektorów ujrzeć poczynania kabaretowej artystki: "Zapowiada się ciekawa edycja! Super", "Moja faworytka w tej edycji", "Ale to będzie złoto" - piszą fani w social mediach.

Oto cała plejada gwiazd, która pojawi się w najnowszej, 17. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

  • Michał Milowicz
  • Kasia Wilk
  • Janusz Radek
  • Katarzyna Ucherska
  • Kuba Zdrójkowski
  • Katarzyna Polewany
  • Robert Szpręgiel
  • Ewa Błachnio
Sonda
Najlepsza nowość czerwca 2022, to...
ESKA Summer City na Śląsku. Bawimy się z Wami na Dniach Imielina i w Legendii Wesołym MIasteczku w Chorzowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze