Niedziele handlowe w czerwcu. Kiedy zrobimy zakupy?

2018-05-28 17:33
Niedziele handlowe w czerwcu. Kiedy zrobimy zakupy?
Autor: Fot. East News/Tomasz Kawka Zakaz handlu

Kiedy jest niedziela bez handu? Jak zaplanować czerwcowe zakupy? Terminarz na pierwszy miesiąc lata znajdziecie na ESKA.pl

Zakaz handlu w niedzielę wszedł w życie już kilka miesięcy temu. Zmiana przepisów daje się we znaki sprzedającym i klientom. Zakupy zrobimy już tylko w wybrane niedziele w miesiącu. Szczególnie w sezonie grillowym może to być bardzo kłopotliwe. Zamknięte sklepy mogą pokrzyżować nam spontaniczną imprezę w ogrodzie. Kiedy w czerwcu przypadają niedziele niehandlowe? 

Kiedy jest niedziela handlowa w czerwcu?

Całkowity zakaz handlu w niedzielę wejdzie w życie w 2020 roku. Póki, co musimy jednak przyzwyczaić się do tego, że w każdym miesiącu sklepy będą otwarte tylko w wybrane niedziele. W czerwcu przypadają w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Na zakupy możemy się zatem udać 3.06 i 17.06.

Trąby powietrzne w Polsce 2018 - gdzie i kiedy? Które województwa zagrożone?

Autor: brak danych

  Trąba powietrzna w Polsce 2018 - województwa, w których przewidywane są porywiste podmuchy wiatru podrzucamy w tym miejscu. Pierwsze w tym roku anomalie związane z dużym wiatrem miały miejsce w okolicach Skaryszewa na Mazowszu. Wszystko ma oczywiście związek z tym

Kiedy jest niedziela niehandlowa w czerwcu?

2 niedziele w czerwcu będą wolne od handlu. W tych dniach nie zrobimy zakupów w centrach handlowych i supermarketach. Wypadają one 10.06 i 17.06. Możecie być jednak spokojni. Za ladą sklepu może stanąć właściciel. 

Najnowsze