Niecodzienna sytuacja na koncercie Sanah. Gwiazda pomogła znaleźć mamę swojemu fanowi

2021-09-21 10:08
Sanah
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Koncerty Sanah przyciągają fanów muzyki w różnym wieku. Pod sceną można spotkać zarówno kilkuletnich wielbicieli odnoszącej wielkie sukcesy piosenkarki, jej rówieśników, jak i osoby znacznie od niej starsze. Podczas jednego z letnich koncertów Sanah doszło do niecodziennej sytuacji. Kilkuletni Adaś zgubił mamę, a gwiazda pomogła mu ją odnaleźć.

Koncerty Sanah, podobnie do jej piosenek, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony publiczności, o czym świadczą znikające w mgnieniu oka bilety. Fani z całej Polski przychodzą posłuchać na żywo ulubionych piosenek z repertuaru odnoszącej coraz większe sukcesy w branży muzycznej piosenkarki. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, koncerty Sanah to nie tylko multimedialne show, w trakcie którego artystka wykonuje swoje największe hity oraz utwory promujące Królową dram oraz Irenkę, czyli jej dwa studyjne krążki. W trakcie wydarzenia fani mogą jeszcze lepiej poznać dziewczynę, która stoi za kochanymi przez polskich słuchaczy utworami. Sanah dużo żartuje i udowadnia, że ma do siebie ogromny dystans. W sieci można znaleźć już nawet liczne kompilacje najzabawniejszych momentów wokalistki. Podczas koncertu we Wrocławiu, który miał miejsce kilka tygodni temu, doszło do niecodziennej sytuacji. Piosenkarka pomogła znaleźć mamę zgubionemu fanowi!

Niecodzienna sytuacja na koncercie Sanah

Choć wydarzenie miało miejsce 27 sierpnia, więcej osób dowiedziało się o nim za pośrednictwem wideo, które umieszczono kilka dni temu na cieszącym się popularnością na YouTubie kanale WPADKI GWIAZD. Otóż stojąca na scenie Sanah poinformowała fanów o zagubieniu się kilkuletniego Adasia i przęjęta całą sytuacją rozpoczęła poszukiwania jego mamy Kasi.

- Jest tu mama Kasia? Adaś, nie płacz! Piosenka dla ciebie! Mama Kasia już idzie. Czy mama Kasia może podnieść rękę? - uspokajała chłopca.

Na szczęście, dzięki interwencji Sanah, wszystko skończyło się dobrze. Mama znalazła syna, a wokalistka mogła dokończyć swój koncert. Wideo prezentujemy poniżej.

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!
Najnowsze