Nie uwierzycie, kto pisze piosenki wraz z Sanah! Jej hity nuciła cała Polska

2021-07-23 22:56
Sanah zaprasza na piękną, muzyczną podróż. Płyta IRENKA to pozycja obowiązkowa!
Autor: Magic Records Poland Sanah zaprasza na piękną, muzyczną podróż. Płyta IRENKA to pozycja obowiązkowa!

Sanah wydaje hit za hitem. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, z kim pisze najpopularniejsza obecnie polska wokalistka. Okazuje się, że współautorką największych hitów młodej gwiazdy jest artystka, która sama swego czasu wylansowała kilka bardzo znanych numerów. O kim mowa? Będziecie w szoku!

Sanah to wokalistka, której nie trzeba już nikomu przedstawiać. Za sprawą hitów takich jak Szampan, Melodia czy Królowa dram artystka stała się jedną z największych gwiazd muzycznych w naszym kraju, o czym świadczą zdobyte przez nią liczne wyróżnienia. Miliony odsłon w sieci, wyprzedane koncerty, debiut na szczycie listy najchętniej kupowanych płyt - można by wymieniać bez końca. Mało kto wie jednak o tym, kto stoi za piosenkami Sanah, które pokochała cała Polska.

Okazuje się, że Sanah, choć sama jest uzdolnioną tekściarką, pracuje nad utworami nie w pojedynkę, a z równie utalentowanymi muzykami. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że jedną z osób, które stworzyły z Sanah jej największe hity, jest bardzo popularna przed laty gwiazda sceny muzycznej. Pamiętacie zespół Goya i ich wielki hit Smak słów, który wygenerował miliony odsłon w sieci? To właśnie wokalistka grupy - Magda Wójcik - współtworzyła z Sanah numery, które pokochali Polacy.

Kto pisze piosenki z Sanah? 

O tym fakcie wiedziało dotąd niewiele osób. Choć Magda Wójcik nie odnosi już tak spektakularnych sukcesów jak jeszcze kilka lat temu, to wciąż potrafi tworzyć hity, czego dowodem są liczby, jakie wykręcają stworzone z Sanah numery. To właśnie wokalistka zespołu Goya odpowiada za uwielbiane przez słuchaczy w całej Polsce utwory, takie jak Proszę pana, Cząstka, Duszki, Bujda, 2:00, Ten stan czy Ale jazz!, który doczekał się diamentowego certyfikatu. Gwiazda podziękowała Magdzie Wójcik podczas ostatniego koncertu w warszawskiej Pradze Centrum.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze