Nie mogli wyjść z podziwu, gdy ją usłyszeli. Internauci mianowali uczestniczkę „The Voice of Poland” polską Adele!

i

Autor: Screen z YT: Oliwia Hudek | „Higher Love” | Przesłuchania w ciemno | The Voice of Poland 14 / The Voice of Poland

The Voice of Poland

Nie mogli wyjść z podziwu, gdy ją usłyszeli. Internauci mianowali uczestniczkę „The Voice of Poland” polską Adele!

2023-09-23 11:57

Choć Przesłuchania w ciemno dopiero się rozpoczęły, internauci już mają swoich faworytów. W ostatnim odcinku usłyszeli wokalistkę, którą prędko ogłosili jednym z najlepszych głosów tej edycji. Mianowali ją nawet tytułem "polskiej Adele". Musicie usłyszeć jej wykonanie. Bez dwóch zdań zasługiwało na aplauz!

Najnowszy sezon The Voice of Poland wzbudza ogromne emocje. Na scenie pojawiają się niezwykle utalentowani wokaliści, którzy zachwycają swoim talentem. Choć za nami zaledwie początek Przesłuchań w ciemno, istnieje prawdopodobieństwo, że to właśnie wśród tych, których już poznaliśmy, znajduje się zwycięzca. Internauci już mają swoją faworytkę, którą chętnie zobaczyliby w finale. Oliwia Hudek zaśpiewała potężny utwór który w przeszłości coverowała sama Whitney Houston. Trzeba przyznać, że wyszło jej naprawdę fantastycznie. Nie bez powodu została mianowana polską Adele. Musicie usłyszeć to niesamowite wykonanie!

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland: Jego występ odwrócił cztery fotele. Trenerzy nie mogli uwierzyć własnym oczom! (WIDEO)

Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA

"The Voice of Poland" - Oliwia Hudek

Oliwia Hudek zapadnie fanom "The Voice of Poland" w pamięci. Wokalistka zaśpiewała "Higher Love", utwór, który w przeszłości wykonywała również Whitney Houston. Jej głos odwrócił aż cztery fotele. Jurorzy byli nią mocno zachwyceni. Na swoich trenerów wybrała chłopaków z Afromental. To oni pozwolą jej rozwinąć skrzydła i dadzą cenne lekcje. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć jej powodzenia!

ZOBACZ TAKŻE: Jesteś fanem „The Voice of Poland”? Sprawdź, co pamiętasz z poprzednich edycji!

Oliwia Hudek w The Voice of Poland - komentarze

Oliwia Hudek swoim wykonaniem zachwyciła nie tylko jurorów, ale również internautów, którzy prędko ogłosili jej występ jednym z najlepszych w tej edycji. Miłe komentarze świadczą o tym, iż po jednym występie udało jej się zdobyć spore grono fanów!

Nasza Adele

Gratulacje!! Występ petarda! 🤩

Przepiękne to było ❤️

Ogromne gratulacje!! 😍❤️

Top of the top 🤍