Natalia Szroeder

i

Autor: WBF Natalia Szroeder

Natalia Szroeder zaskoczyła. Wydała nowy singiel. Czy jest lepszy od Powinnam?

2021-03-31 12:59

Natalia Szroeder zaskoczyła nowym singlem. Zaledwie dwa tygodnie od premiery piosenki Powinnam? wypuściła kolejny singiel, który zwiastuje jej nowy album. Jak widać, praca w jej ekipie wrze i nadrabiają stracony czas. Odbyła się także premiera teledysku do singla. Czy utwór zostanie tak dobrze przyjęty jak ten poprzedni?

Natalia Szroeder przygotowała prezent dla swoich fanów. Krótko po premierze piosenki Powinnam? wypuściła nowy singiel. Piosenka Połóż się tu utrzymana jest w podobnym klimacie muzycznym i estetycznym co jej dwa poprzednie utwory. Wszystkie trzy piosenki promują jej nadchodzący album, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Połóż się tu można było posłuchać już o północy na platformach streamingowych, a godzinie 13:00 na YouTube opublikowany został teledysk do piosenki. Wielu fanów nie spodziewało się, że Natalia tak szybko opublikuje kolejny singiel. Jak widać, jej praca po przejściu do managementu Kayaxu nabrała lepszego tempa. W zeszłym roku Szroeder wypuściła tylko jedną piosenkę - Pestki. Jej premiera odbyła się w kwietniu.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder - dyskografia

Do tej pory Natalia Szroeder wydała tylko jedną płytę. Album NATinterpretacje został wydany 28 października 2016. Znajdowały się na nim takie piosenki jak Lustra, Domek z kart, Zamienię cię czy Powietrze. Później wydała kilka singli - Parasole, Nie mów nic oraz Nie oglądam się. Album, który miały zwiastować te piosenki, ostatecznie nie został wydany i Natalia zmieniła koncept swojej twórczości. W tym roku wystąpiła gościnnie w piosence Sold Out Margaret.

Natalia Szroeder - wiek, wzrost, programy, chłopak

Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 roku, a więc ma 25 lat. Mierzy 1,65 centymetrów. Oprócz muzyki zajmuje się także prowadzeniem programów telewizyjnych. Niedawno prowadziła The Four na Polsacie. Wcześniej była też uczestniczką takich programów jak Twoja twarz brzmi znajomo, czy Taniec z gwiazdami. Jej chłopakiem jej popularny raper Quebonafide.

Sonda
Który singiel Natalii Szroeder podoba ci się bardziej?