Natalia Sikora

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Natalia Sikora wygrała „The Voice of Poland”. Mało kto wie, że to ona zagrała w serialu „Skazana”

2023-11-20 17:21

Natalia Sikora zapisała się w pamięci widzów za sprawą udziału w II edycji programu "The Voice of Poland". Talent wokalistki zrobił piorunujące wrażenie na trenerach, jak i na widzach, którzy wybrali ją zwyciężczynią formatu. Nie wszyscy wiedzą, że laureatkę tytułu najlepszego głosu w Polsce można podziwiać również w produkcjach telewizyjnych.

Natalia Sikora to zdaniem wielu najbardziej utalentowana zwyciężczyni w historii programu "The Voice of Poland". Nagranie z przesłuchania w ciemno, podczas którego artystka zaprezentowała cover utworu "Cry Baby", wygenerowało ponad 9 milionów odsłon. Już pierwsze dźwięki, jakie wydobyła z siebie marząca o dostaniu się do formatu wokalistka, zrobiły piorunujące wrażenie na oceniających zmagania uczestników "Voice'a" trenerach. Marek Piekarczyk wcisnął guzik właściwie po sekundzie. To przekonało Sikorę do dołączenia do drużyny rockmana. Jej wybór się opłacił. Natalia zawędrowała pod skrzydłami Marka Piekarczyka wprost do finału, gdzie pokonała m.in. debiutującą wówczas na polskiej scenie muzycznej Natalię Nykiel. Co ciekawe, muzyka nie jest jedyną pasją zwyciężczyni "The Voice of Poland". Natalia Sikora ma na swoim koncie role filmowe i telewizyjne. Widzowie mogą podziwiać ją między innymi w serialu "Skazana".

Baron przesadził? Daniel Borzewski o szokujących słowach trenera "The Voice of Poland"

Quiz o "The Voice of Poland". Żeby zdobyć komplet punktów, musisz być wiernym widzem!

Pytanie 1 z 12
Pytanie na rozgrzewkę. Kto wygrał pierwszą edycję Voice'a?

Natalia Sikora w "Skazanej"

Serial "Skazana" podbił serca widzów. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że strażniczkę więzienną Szkudlarek, dla której praca w więzieniu jest swego rodzaju resocjalizacją, gra właśnie Natalia Sikora. TVN-owska produkcja nie jest jedyną, którą może pochwalić się artystka. Wokalistka i aktorka ma też na swoim koncie epizodyczne role w takich serialowych hitach jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Leśniczówka". Sikora gościła też na wielkim ekranie, m.in. w głośnym kinowym hicie "Kler".