Najlepszy Przekaz W Mieście wraca na muzyczną scenę. Wysoko Mierzę to numer z przekazem na jaki czekaliśmy!

2019-12-06 16:05 AD
Najlepszy przekaz w mieście
Autor: Materiały prasowe

Najlepszy Przekaz W Mieście na scenę wtargnął w 2010 roku i narobił sporo zamieszania. Hip-hopowa grupa tworzy utworu, które motywują do pracy nad sobą i codziennej walki o własne szczęście. Twórcy utwory Zawsze do celu powracają, by znowu motywować swoimi tekstami i porywać muzyką. Nowy singiel artystów zatytułowany jest Wysoko Mierze i uczy wiary we własne siły!

Najlepszy Przekaz W Mieście to hip-hopowa grupa, którą założyli Adam Rudnicki i Kamil Woroniecki. W 2012 roku grupa wzięła udział w trzeciej edycji popularnego programu telewizji Polsat – Must Be the Music. Udało się im dostać do finału show i zdobyć głosami widzów i jurorów drugie miejsce! W tym samym roku ukazała się ich płyta Słowa prawdy, która cieszyła się sporą popularnością, a w 2013 pojawił się singiel Uwierz w siebie. W 2014 odebrali nagrodę za najlepszy radiowy debiut podczas Eska Music Awards. Ostatni teledysk grupy do utworu Tylko ona pojawił się w 2015 roku. Zespół zawiesił po nim swoją działalność. W 2019 postanowił powrócić na muzyczną scenę w dobrym stylu! Najlepszy Przekaz w Mieście słynie z utworów, które trafiają prosto do serca i mózgu, pozytywnie nastrajają i zachęcają do wiary we własne możliwości. Grupa nie zamierza odbiegać od tego wizerunku i przygotowała numer, który z pewnością zadowoli ich dawnych fanów. Wysoko Mierzę zainteresuje również osoby, które po raz pierwszy zetkną się z niebojąca się mieszkać gatunki muzyczne grupą.

Najlepszy Przekaz W Mieście - nowy singiel

#WysokoMierzę – to tytuł najnowszego i zwiastującego powrót NPWM na scenę muzyczną singla. Chłopaki od lat są znani z szczerego, dobrego i motywującego przekazu. Tak również jest i w najświeższym numerze NPWM! Sam utwór ma nowoczesne brzmienie, które każdą osobę pchnie do realizacji swoich celów. Singiel miał premierę w piąte 6 grudnia o godzinie 16.00. Posłuchać możecie go poniżej!

 

Najnowsze