Najlepsze wróżby noworoczne. Zabawy idealne na Sylwestra 2022/23!

2022-12-31 14:44
Najlepsze wróżby noworoczne. Zabawy idealne na Sylwestra 202223!
Autor: CANVA

Sylwester to doskonała okazja do spotkań z przyjaciółmi, krewnymi. W ten poprzedzający Nowy Rok dzień można się pokusić o wróżenie. To idealny sposób na spędzenie czasu! W ten sposób możecie wspólnie odkryć jaki będzie dla Was najbliższy rok. Oto zabawy, które świetnie sprawdzą się w sylwestrową noc 2022/23!

Sylwester 2022/2023 wzbudza ogrom emocji wśród znacznej większości. W końcu jest to czas, w którym żegna się stary rok i wita nowy, z nadzieją, iż będzie on jeszcze lepszy, niż ubiegły. To doskonała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi - nie tylko bawiąc się, rozmawiając i tańcząc. Sylwestrowa noc jest idealnym momentem, aby wykonać wróżenie! Dzięki niemu możecie się dowiedzieć, jak będzie wyglądało nadchodzące dwanaście miesięcy! To naprawdę świetna zabawa, która bez dwóch zdań urozmaici Wam czas! Wobec tego zebraliśmy dla Was najlepsze wróżby, idealne na tę niezapomnianą noc. Znajdziecie je pod wideo!

Ile lat ma Viki Gabor, Sara James, Ibisz, Kwiatkowski i inni? Wiek gwiazd sylwestra w TV!

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

Wróżby sylwestrowe - imię

Jedną z najbardziej znanych wróżb sylwestrowych jest ta, dzięki której można poznać miłość swojego życia. Okazuje się, że pierwsze imię, które usłyszysz po północy, nosi osoba, która jest Ci przeznaczona. To Twoja bratnia dusza już przez Ciebie poznana, bądź dopiero zbliżająca się do Twojego życia.

Wróżby sylwestrowe - rodzynki/winogrona

Do tej wróżby można użyć rodzynek lub winogron. Zaczynasz 12 minut przed północą, z każdą minutą zjadasz jedno, w tym samym czasie myśląc życzenie. Wróżba ta symbolizuje nadchodzące 12 miesięcy, które sam sobie w ten sposób układasz!

Sara James Sylwester 2022 - co zaśpiewa? Jak wygląda występ Sary James?

Wróżby sylwestrowe - bąbelki

Wróżba ta powie Ci, jak przebiegnie następne dwanaście miesięcy. Możesz to odczytać z szampana, którego trzymasz w swoim kieliszku! Jest to zależne od tego czy... buzuje! Jeśli tak, możesz spodziewać się naprawdę szalonego okresu w swoim życiu. W innym wypadku będzie on raczej dosyć przeciętny.

Wróżby sylwestrowe - ciastko

Wróżba z ciastkiem powinna zostać przygotowana wcześniej. Do któregoś z nich podczas pieczenia należy wsadzić migdał. Osoba, której uda się go wylosować będzie miała rok przepełniony szalonymi wydarzeniami i ogromnym szczęściem!

Sonda
Jak zazwyczaj spędzasz sylwestra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze