Najlepiej opłacane zawody bez studiów. W nich zarobicie bez dyplomów!

2018-06-04 2:25
Najlepiej opłacane zawody bez studiów. W nich zarobicie bez dyplomów!
Autor: fot./screen/youtube.com/Dla Pieniędzy Pieniądze

Żeby dobrze zarabiać, wcale nie trzeba kończyć studiów! Zobaczcie najlepiej opłacane zawody, których pracownicy nie muszą posiadać dyplomu wyższej uczelni.

Najlepiej opłacane zawody bez studiów - taki temat podjął ostatnio zajmujący się zagadnieniami finansowymi kanał Dla Pieniędzy. Prowadzący program Paweł Swinarski wraz z Gimperem, którego zaprosił do odcinka, przeanalizowali płace w zawodach, które nie wymagają kończenia studiów. Jeśli więc po maturze nie wybieracie się na wyższą uczelnię, zastanówcie się nad którymś z tych zawodów. W nich zarobicie bez dyplomów!

Gdzie zarobisz bez studiów?

Jakie są w Polsce najlepiej opłacane zawody bez studiów? Paweł z kanału Dla pieniędzy i jego gość, Gimper, wzięli pod lupę zarobki między innymi spawaczy, kierowców ciężarówek, motorniczych metra, stewardów i stewardess. Posiadanie dyplomu wyższej uczelni nie jest wymagane w tych zawodach, a zarobki są zaskakująco duże! W niektórych wynagrodzenia dochodzą nawet do 15 tys. zł. miesięcznie!

Sławomir, Magda Gessler, Janowski - ile zarabiają za prowadzenie programu TV?

Autor: brak danych

Zarobki gwiazd są naprawę imponujące, ale to ile za program otrzymuje Sławomir czy Magda Gessler może was zaskoczyć.

Oczywiście brak studiów nie oznacza braku odpowiednich kwalifikacji. Szkolenia na specjalnych kursach są drogie, ale warto za nie zapłacić, by później cieszyć się gigantycznymi wypłatami. Zobaczcie najlepiej opłacane zawody bez studiów w wideo od Dla pieniędzy.

Najpopularniejsze zawody w Polsce 2018. W jakim kierunku opłaca się kształcić?

Autor: brak danych

Najpopularniejsze zawody w Polsce - w jakich kierunkach warto się rozwijać, żeby mieć większe szanse na znalezienie pracy?

 

Najnowsze