Na fladze Turcji są białe półksiężyc i gwiazda. Na jakim tle? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-09-16 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Na fladze Turcji są białe półksiężyc i gwiazda. Na jakim tle? Teleturniej Milionerzy jest obecny w polskiej telewizji od kilkunastu lat. Mimo upływu czasu, nadal cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. W 291. odcinku programu uczestniczka będzie walczyć o 2 tysiące złotych. Czy udzieli poprawnej odpowiedzi i dalej będzie walczyć o milion złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Na fladze Turcji są białe półksiężyc i gwiazda. Na jakim tle? Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów programu. Zasady teleturnieju są proste - aby wygrać, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka 291. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

Na fladze Turcji są białe półksiężyc i gwiazda. Na jakim tle?

Uczestniczka walczyła o 2 tysiące złotych. Aby je zgarnąć, musiała wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) na żółtym B) na niebieskim C) na czerwonym D) na zielonym. Poprawną odpowiedzią jest oczywiście C) na czerwonym. Czy właśnie takiej odpowiedzi udzieliła uczestniczka? O tym przekonamy się, oglądając 291. odcinek Milionerów, już 16 września o godzinie 20:55 w TVN.

Najnowsze