My Grabarze - parodia My Słowianie od Kabaretu Skeczów Męczących: zobacz nowy hit YouTube! [VIDEO]

2014-06-04 18:21

Parodia My Słowianie, czyli Denatan i My Grabarze od Kabaretu Skeczów Męczących, po premierze na TOPtrendach 2014 podbija polski YouTube. Krótki klip wychwalający grabarzy trafił na główną stronę serwisu na początku czerwca 2014 roku a my prezentujemy go na ESKA.pl. Kto śpiewa My Grabarze? Kim są Słowianki Denatana? Sprawdźcie!

My Grabarze, Denatan, parodia My Słowianie, hit Kabaretu Skeczów Męczących - tytuł nowego hitu YouTube wśród internautów przybiera różne formy, ale najważniejszy jest oczywiście sukces nagrania. Po premierze My Słowianie w wersji Kabaretu Skeczów Męczących drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2014, Denatan i My Grabarze zyskali zainteresowanie na poziomie viralowych przebojów. Ich parodia My Słowianie trafiła więc na początku czerwca na pierwszą stronę YouTube.

My Grabarze udostępnił na Facebooku nawet sam Donatan zamieszczając taki wpis: "Szołbiznes" jest niepewny więc z KSM postanowiliśmy zainwestować w coś stabilnego - usługi pogrzebowe "DENATAN"!:). ESKA.pl postanowiła więc bliżej poznać przebój Denatana.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Ten zgrabnie śpiewa Katarzyna Lisowska. Z kolei nieco starsze Słowianki to Zespół Bęczkowianki. Czy to najlepsza jak do tej pory parodia My Słowianie Donatana i Cleo? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze