Muzyka z serialu Przyjaciółki na płycie: tracklista, gdzie kupić - wszystko o albumie na ESKA.pl [VIDEO]

2015-03-31 13:10
Przyjaciółki
Autor: fot. mat. promo. Przyjaciółki

Płyta z muzyką z serialu Przyjaciółki to premiera, obok której nie przejdzie obojętnie żaden z fanów telewizyjnej produkcji. Na ESKA.pl mamy dla Was nie tylko okładkę płyty z piosenkami z serialu Przyjaciółki, ale także tracklistę krążka i informacje o sprzedaży wydawnictwa.

Muzyka z serialu Przyjaciółki na płycie to wydawnictwo, które zaliczyło premierę pod koniec marca 2015 roku. Zanim kupicie płytę z piosenkami z serialu Przyjaciółki, warto sprawdzić podstawowe informacje o albumie. Zacznijmy od tego, ile utworów znajdziemy na soundtracku do Przyjaciółki z 2015 roku. Tracklistę płyty z muzyką z serialu Przyjaciółki tworzy 14 nagrań. Kawałki śpiewają Ania Iwanek, Natalia Widuto, Pati Sokół i Anna Karwan. Poniżej pełna tracklista płyty z piosenkami z serialu Przyjaciółki:

1. Count On Me – Ania Iwanek
2. On The Other Side - Ania Iwanek
3. Spell Of Rain - Natalia Widuto
4. Time Will Make It Up - Ania Iwanek
5. Walkin’ In The Cold Rain - Natalia Widuto
6. 4 A.M. – Pati Sokół
7. Don'T Wanna Be Alone - Ania Iwanek
8. Yellow Truth – Pati Sokół
9. I’M Here – Ania Iwanek
10. The Time Is Now – Pati Sokół
11. You Don’T Need Much – Ania Iwanek
12. House Of Cards – Anna Karwan
13. Secret Game - Ania Iwanek & Pati Sokół
14. Feelin’ Nothing – Anna Karwan

Matura 2015: terminy - kiedy matura 2015? Sprawdź harmonogram

Gdzie kupić i ile kosztuje płyta z muzyką z serialu Przyjaciółki? Krążek jest dostępny w sklepach muzycznych i księgarniach sprzedających albumy mniej więcej za 35 zł. Okładkę płyty z piosenkami z serialu Przyjaciółki zdobią główne bohaterki polsatowskiego hitu grane przez Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Magdalenę Stużyńską i Anitę Sokołowską.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze