Muzyką Się Żyje Premiery: Little Mix - Shout Out To My Ex || Fergie - Life Goes On

2016-11-11 12:38
Muzyką Się Żyje Premiery: Little Mix - Shout Out To My Ex || Fergie - Life Goes On
Autor: fot. Bulls Muzyką Się Żyje Premiery: Little Mix - Shout Out To My Ex || Fergie - Life Goes On

Little Mix - Shout Out To My Ex oraz Fergie - Life Goes On: premiery w Muzyką Się Żyje! Włączcie Radio ESKA w świąteczny piątek, 11 listopada i nie przegapcie!

Fergie - Life Goes On: premiera w Muzyką Się Żyje 11 listopada 2016! Nowa piosenka amerykańskiej wokalistki utrzymana jest w popowo-tropikalnym klimacie. Utwór stanowi przedsmak drugiej solowej płyty w karierze byłej członkini Black Eyed Peas. W świąteczny piątek na antenie Eski zadebiutuje również Little Mix - Shout Out To My Ex. Z kolei girlsband zapowiada swój album, który nosić będzie tytuł Glory Days. Włączcie Radio ESKA 11.11.2016 o godzinie 18:00 i nie przegapcie! Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2016, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami!

>> Nowości Muzyczne 2016 - listopad miesiącem premier! [VIDEO]

Fergie nowa piosenka 2016 - Life Goes On

Fergie wróciła! I śmiało można napisać, że w wielkim stylu! Według pierwszych informacji utwór pt. Life Goes On zapowiada album pt. Double Dutchess. Tytuł krążka nie jest jeszcze potwierdzony. W sieci pojawiło się mnóstwo opinii, że to hit na miarę Big Girls Don't Cry, ale czy tak jest faktycznie? Oceńcie słuchając nagrania poniżej. 

Fergie - Life Goes On

 

Little Mix - piosenka Shout Out To My Ex

Little Mix potrafią zwrócić na siebie uwagę! Ich występ w brytyjskim X-Factor przyciągnął przed telewizory, jak również przed ekrany komputerów, miliony widzów. Właśnie w tym programie odbyła się światowa premiera najnowszego singla, czyli Shout Out To My Ex. Utwór jest zapowiedzią  czwartego albumu Little Mix pt. Glory Days, którego premiera zaplanowana jest na 18 listopada. Płyta pojawi się w dwóch wersja - podstawowej oraz deluxe, do której dołączony będzie pełen zapis koncertu z trasy The Get Weird Tour. Teledysk do Shout Out To My Ex był kręcony na pustyni Tabernas w Hiszpanii.

Little Mix - Shout Out To My Ex

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze