Must Be The Music 10 - pierwszy odcinek nowej serii przyniósł nam wiele wrażeń. Dlaczego? Otóż w pierwszym odcinku Must Be The Music 10 zobaczyliśmy występ zespołu The Lions - grupy, w której występuje brat Barona z Aformental. Jak wypadł brat znanego muzyka? Czy jego zespół otrzymał szansę na wygraną w postaci głosów jury? Kto oprócz The Lions wystąpił na scenie show oraz kto otrzymał przepustkę do kolejnego etapu programu? Na rozbudzenie ciekawości dodajmy, że w 1. odcinku Must Be The Music 10 pojawił się również Rafał i Aleksander Maślak. Przystojni model nie znaleźli się na liści uczestników. W zamian za to dopingowali Davida Angela. Czy ich wsparcie pomogło? Poniżej przedstawiamy wyniki 1. castingu Must Be The Music 10.
Must Be The Music 10, 1. odc. - kto przeszedł dalej?
W pierwszym odcinku jubileuszowej edycji Must Be The Music zobaczyliśmy występy castingowe takich zespołów jak: Hope, Irena Bek, David Angel, The Acoustic Whisper, The Ukrainian Folk, Kamil Sadowski, Moose The Tramp, Marioo, Karolina Rumaczyk, Jimmie Wilson, Klaudia Sings, Mateusz Zimnik, The Lions. Którzy z wymienionych uczestników przeszli do kolejnego etapu programu? Oto lista szczęśliwców, którzy decyzją jury przeszła dalej:
- The Lions
- HOPE
- Irena Bek
- The Acoustic Whispers
- The Ukrainian Folk
- Kamil Sadowski
- Moose The Tramp
- Mateusz Zimnik
- Jimmie Wilson
- Karolina Rumaczyk
>>>Mecz Polska - Gibraltar: transmisja na żywo w tv i online? Check It Out!
Poniżej prezentujemy występ zespołu Hope w piosence Ice Ice Baby. Zespół dostał się do kolejnego etapu show. Czy to właśnie oni zwyciężą 10. edycję Must Be The Music? O tym przekonamy się już za kilka tygodni!
Tymczasem tak wyglądają próby grupy The Lions: