Must Be The Music 10 - brat Barona z Afromental w muzycznym show. Podobny?

2015-09-06 12:54
Adam Milwiw - Baron
Autor: fot. P.Tarasewicz/Polsat Adam Milwiw - Baron

Brat Barona z Afromental w pierwszym odcinku Must Be The Music 10. Czy bracia są do siebie podobni? Porównujemy ich wygląd i style muzyczne! Szczegóły na temat udziału Adama Milwiw-Barona w Must Be The Music 10 znajdziecie na ESKA.pl 

Must Be The Music 10: pierwszy odcinek nowej serii startuje już w najbliższą niedzielę 6 września 2015. Na dobry początek w pierwszym odcinku zobaczymy rodzonego brata Barona z Afromental! Tak Adam Milwiw-Baron też jest muzykiem, jednak w przeciwieństwie do Aleksandra nie gra na gitarze, a na trąbce. W programie Must Be The Music Adam wystąpi z zespołem The Lions, który powstał 18 lat temu. W grupie występuje również jego żona - Magdalena, która gra na saksofonie altowym. 

The Lions to nasza wielka muzyczna rodzina. Zespół, w którym poznałem moją żonę. Zespół, przy którego muzyce wychowują się moje dzieci - zdradza brat Barona i dodaje: - Staramy się przekazać naszym dzieciom to, że muzyka to przyjemność i najważniejsze jest współodczuwanie jej i współdzielenie jej ze wszystkimi, z którymi muzykujesz.

Adam i Aleksander Milwiw-Baron - uzdolnieni bracia

Czy Adam jest podobny do Aleksandra? Fizycznie - w jak każde rodzeństwo w 50 procentach ;) Jak wyglądają ich upodobania muzyczne? Zespół The Lions, w którym występuje Adam tworzy reagge. Z kolei Afromental wykonuje muzykę z pogranicza R&B;, hip-hopu i soulu. O tym jak bardzo różnią się style muzyczne możecie przekonać się sami, odtwarzając nagrania poniżej artykułu. 

Zespół The Lions pojawi się w pierwszy odcinku castingowym Must Be The Music 10 - czy przejdą dalej? O tym zdecyduje jury programu! 

Jak wyglądają podobieństwa muzyczne między Adamem a Aleksandrem Milwiw-Baronem? Przekonajcie się na własne uszy w poniższych nagraniach. Na pierwszy ogień wrzucamy kawałek We Mgle nagrany przez zespół The Lions:

A teraz czas na jeden z ostatnich utworów zespołu Afromental:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze