Mundial 2018: kim jest najprzystojniejszy piłkarz Mistrzostw Świata w Rosji? [FOTO]

2018-06-27 13:08
Mundial 2018: najprzystojniejszy piłkarz Mistrzostw Świata? Kim jest? [FOTO]
Autor: Fot. East News Rurik Gislason

Kim jest najprzystojniejszy piłkarz Mundialu 2018? Fanki piłki go pokochały! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Mundial 2018 to nie tylko emocjonalna uczta. Chociaż telewizory okupują głównie mężczyźni i fanki sportu, coś dla siebie znajdą również te panie, które po prostu towarzyszą swoim ukochanym. A jest na co popatrzeć! Wśród przystojnych zawodników z całego świata szczególnie wyróżnia się reprezentant Islandii - Rurik Gislason. Jego zdjęcia na Instagramie cieszą się ogromną popularnością. Powstał nawet specjalny hasztag na cześć piłkarza! 

Rurik Gislason - kim jest najprzystojniejszy piłkarz Mundialu 2018? 

Rurik swoją piłkarską karierę rozpoczął w roku 2005. Gra na pozycji skrzydłowego napastnika w reprezentacji Islandii na Mudialu 2018.  Ma 184 centymetry wzrostu, a urodził się 25 lutego 1988 roku. Piłka nożna to nie jedyny sport jaki uprawia. Gislason chętnie grywa w golfa i jeździ na snowboardzie. Kocha również dzieci.

Mundial 2018 - TABELE WYNIKÓW. Kto wygrał, a kto przegrał?

Rurik Gislason - Instagram 

Jak wygląda najprzystojniejszy piłkarz tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej? Rurik Gislason to wysoki blondyn o dłuższych włosach. Jego ciało zdobią również tatuaże, a na twarzy zauważymy zarost. Nic więc dziwnego, że na Instagramie pojawił się hasztag - #sexyrurik. Zdjęcia Gislasona zobaczycie poniżej: 

Very, very exciting times ahead! ⚽️🇮🇸 Post udostępniony przez Rurik Gislason (@rurikgislason)
Next weekend a new season starts. Can't wait! Post udostępniony przez Rurik Gislason (@rurikgislason)
Mundial 2018: najprzystojniejszy piłkarz Mistrzostw Świata? Kim jest? [FOTO]
Autor: Fot. East News Rurik Gislason

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze