Mrozu, Sean Paul & Sia, SHM & The Weeknd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-10-22 13:47
Mrozu, Sean Paul & Sia, SHM & The Weeknd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Mrozu, Sean Paul & Sia, SHM & The Weeknd i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA to tradycyjnie porcja najgorętszych nowości muzycznych. Tak jak, w każdy piątek, tak 22 października 2021 podrzuciliśmy Wam najlepsze i najciekawsze propozycje. Nie przegapcie i poznajcie je już teraz!

New Music Friday w Radiu ESKA 22 października 2021 to kilka gorących propozycji, na które polecamy zwrócić uwagę. Premierowo na naszej antenie wybrzmiał bujający utwór, pod którym podpisuje się A7S. Mowa o szwedzkim producencie, który naprawdę nazywa się Alexander Tidebrink. Szybko trafił też na szczyty list hitów chociażby w Niemczech, Chinach czy oczywiście w ojczystej Szwecji, a to wszystko za sprawą nowej wersji hitu ATB, Your Love (9pm). A7S może poszczycić się też nominacją do Grammy za hit Breaking Me z udziałem Topica. W New Music Friday w Radiu ESKA nie mogliśmy pominąć utworu Dynamite, za który odpowiada niezawodny Sean Paul, a także jedyna w swoim rodzaju Sia. Jakie jeszcze premiery podgrzeją atmosferę jesienią 2021? 

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

New Music Friday w Radiu ESKA 22.10.2021 - premiery

Ogłoszenie koncertu Swedish House Mafia w Krakowie wywołało emocje wśród internautów. Szwedzkie trio producenckie tego samego dnia wypuścił utwór Moth To Flame, który stworzył we współpracy z The Weeknd. 22 października 2021 ewidentnie obfituje w ważne muzyczne wydarzenia, o czym możecie się przekonać słuchając Radia ESKA. 

Oto premiery 22.10.2021 w New Music Friday w Radiu ESKA!

  • Christina Aguilera, Becky G, Nicki Nicole feat. Nathy Peluso - Pa Mis Muchachas
  • Dean Lewis - Looks Like Me
  • A7S - By My Side
  • Sean Paul & Sia - Dynamite
  • Sarsa - Zatańcz Ze mną
  • Swedish House Mafia, The Weeknd - Moth To Flame
  • Mrozu - Galacticos
Sonda
Najlepsza nowość 4. tygodnia października, to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze