Miley Cyrus i jej rodzina założyli kanał na YouTube! Co zobaczymy na Seriously Cyrus? Zobacz [VIDEO]

2013-12-17 12:01

Miley Cyrus i jej rodzina na czele z siostrą Noah wystartowali z własnym kanałem na YouTube zatytułowanym Seriously Cyrus. Na początek internetowego reality-show państwa Cyrus mamy dla Was zapowiedź całego projektu. Co zobaczymy na Seriously Cyrus i co na to internauci? Zobacz!

Kanał rodziny Miley Cyrus na YouTube nazwany Seriously Cyrus promuje zapowiedź, którą serwujemy do zobaczenia na ESKA.pl. W nagraniu nie zabrakło młodszej siostry Miley, Noah Cyrus i oczywiście rodziców autorki hitu We Can't Stop. O co chodzi w Seriously Cyrus? Rodzinka zamierza co tydzień publikować nowe nagrania.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz najgorętsze hity ostatnich 12 miesięcy!

Każdy jej członek (Billy Ray, Tish, Brandi, Trace, Miley, Braison i Noah) będzie miał swoją działkę w Seriously Cyrus. I tak np. Noah Cyrus wraz z grupą swoich przyjaciół będzie odtwarzać dla nas kultowe sceny filmowe zapewne w nieco zabawniejszej niż w oryginale odsłonie.

Cyrusowie zachęcają do subskrybowania ich kanału. Jakie są reakcje internautów na Seriously Cyrus? Jeden z najczęściej dodawanych komentarzy pod zapowiedzią całego projektu mówi sam za siebie ... 'Seriously, Cyrus?'.

Nas z kolei zastanawia, dlaczego w zajawce zabrakło samej Miley Cyrus. Czyżby wszystko odbyło się bez jej wiedzy?

Zobacz zapowiedź kanału Seriously Cyrus!JB