Milena Sadowska - Miss World 2019, wzrost, wiek, wymiary, waga, chłopak, Instagram. Co o niej wiemy?

2019-12-14 22:22 AD
Milena Sadowska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Milena Sadowska reprezentować będzie nas na konkursie Miss World 2019. Od blisko trzech tygodni nasza reprezentantka przebywa w Londynie na zgrupowaniu konkursu. Dobrze znana jest wszystkim, którzy są fanami konkursów piękności w Polsce. Milena została w 2018 roku zwyciężczynią Miss Polonia. Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Milena Sadowska jest dziewczyną, która z pewnością może zapaść w pamięć i śnić się nocami. Miss Polonia 2018 już 13 grudnia 2019 weźmie udziale w finale najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu piękności na świecie. Mowa oczywiście o konkursie Miss World 2019. Finałowa gala wydarzenia odbędzie się w Londynie. O tytuł tej najpiękniejszej na świecie powalczy 120 pań! Podczas przygotowań do finału wzięła udział w konkurencjach Miss Sport i Miss Talent. Czy nasza reprezentantka pokona swoje konkurentki? Nie jest to wykluczone, bo nie od dziś wiadomo, że dziewczyna jest wyjątkowa. Milena to osoba pogodna i ambitna. Marzy o pracy w mediach, dlatego studiuje dziennikarstwo. Dziewczyna angażuje się również w akcje charytatywne. Jednym z jej osiągnięć jest zorganizowanie balu charytatywnego na rzecz budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie! W ramach aukcji charytatywnej udało się zebrać niemal 200 tysięcy złotych. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Milena Sadowska – wiek, znak zodiaku. Skąd jest?

Milena to polska modelka, która ma 20 lat. Jej znak zodiaku to Ryby. Miss Polonia 2018 pochodzi z Babic.

Milena Sadowska –wymiary

Wymiary modelki bliskie są do tych idealnych! Prezentują się następująco: 90/63/93

Milena Sadowska –wzrost, waga

Modelka ma 178cm i jest niezwykle szczupła. Nie zdradza jednak swojej wagi.

Milena Sadowska – chłopak, Instagram

MIlena Sadowska stara się chronić swoje życie prywatne. Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia związane z jej pracą i konkursami w których bierze udział. Możecie kilka z nich zobaczyć poniżej:

Najnowsze