Michał Wiśniewski: żona upodabnia się do córki wokalisty! ZDJĘCIA

2018-02-23 12:06
Michał Wiśniewski: żona upodabnia się do córki wokalisty! ZDJĘCIA
Autor: WBF Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski: żona wokalisty postanowiła spektakularnie zmienić swój wygląd. Metamorfoza Dominiki Tajner-Wiśniewskiej upodobniła ją do... córki Michała! Zobacz, jak wyglądają.

Michał Wiśniewski: żona lidera Ich Troje wygląda teraz zupełnie inaczej. Dominika Tajner-Wiśniewska zdecydowała się na znaczną zmianę wyglądu i pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Co ciekawe, bardzo podobną metamorfozę przeszła ostatnio także córka Michała! Czyżby Dominika rzeczywiście postanowiła upodobnić się do Fabienne? Jak teraz wyglądają?

Michał Wiśniewski: żona wokalisty upodabnia się do jego córki!

Dominika Tajner-Wiśniewska od dłuższego czasu miała dość długie, blond włosy. Jednak pod koniec lutego zaprezentowała na Instagramie naprawdę bardzo dużą zmianę swojej fryzury. Żona Michała znacznie przedłużyła swoje pukle, a przy tym mocno je rozjaśniła. Teraz jej fryzura to spektakularnie długie, bardzo jasne, platynowe włosy. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kilka miesięcy wcześniej na niemal identyczną zmianę fryzury zdecydowała się Fabienne, córka Michała. 

Tak prezentuje się Dominika:

#metamorfoza #newlook #blondehair Post udostępniony przez Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska)

A tak Fabienne:

❤️ @kajetangora Post udostępniony przez fabienne wiśniewska (@fabbka)

Co ciekawe, obie panie zmian swoich fryzur dokonały w Atelier Kajetana Góry, jednego z ulubionych i najbardziej znanych fryzjerów polskich gwiazd - Kajetan odpowiada także za metamorfozę wyglądu byłej żony Michała, Mandaryny, która również zdecydowała się na przedłużenie włosów.

Mandaryna już tak nie wygląda! Zobacz spektakularną metamorfozę gwiazdy

Autor: brak danych

  Mandaryna spektakularnie zmieniła swój wygląd! Takiej metamorfozy chyba nikt się nie spodziewał. Gwiazda ewidentnie postanowiła zaskoczyć swoich fanów - i rzeczywiście jej się to udało! Czy ta zmiana ma jakiś związek z zapowiadanym powrotem gwiazdy na scenę? Spraw

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze