Michał Wiśniewski - wiek, wzrost, dzieci, żony, Instagram

2021-09-24 8:29
Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Michał Wiśniewski jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd w historii polskiego show-biznesu. Lider Ich Troje wielokrotnie zmieniał wizerunek, zaskakując swoich fanów. Teraz zobaczymy go jako jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym chodzi własnie o spektakularne metamorfozy. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o barwnym wokaliście.

Michał Wiśniewski - wiek, wzrost, dzieci, żony, Instagram: oto informacje, których internauci poszukują najczęściej na temat frontmana kultowego już zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski to artysta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Charyzmatyczny piosenkarz był największą gwiazdą muzyki we wczesnych latach 2000, a każda z jego piosenek stawała się hitem. Równie wiele uwagi, co twórczości wokalisty, media poświęcały jego życiu prywatnemu - głośnym małżeństwom, trudnemu dzieciństwu czy posiadanemu majątkowi. Popularny Wiśnia był w pewnym momencie tak wielką gwiazdą, że stacja TVN zdecydowała się nawet na produkcję jego reality-show. Teraz znany ze zmian wizerunku lider Ich Troje sam będzie oceniał przemiany innych w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Michał Wiśniewski - wiek

Ile lat ma Michał Wiśniewski? To jedna z najczęściej wyszukiwanych informacji dotyczących wokalisty. Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi, co oznacza, że w 2021 roku skończy 49 lat.

Michał Wiśniewski - wzrost

Internautów interesuje też, ile wzrostu mierzy lider Ich Troje. Według dostępnych w sieci danych Michał Wiśniewski ma 176 cm wzrostu. 

Michał Wiśniewski - żony

Związki Michała Wiśniewskiego od zawsze były szeroko komentowane przez media. Piosenkarz brał ślub aż pięć razy. Kobietami jego życia były: Magda Femme (1996 - 2001), Mandaryna (2002 - 2006), Ania Świątczak (2006 - 2011) oraz Dominika Tajner-Wiśniewska (2012 - 2019). Obecnie artysta związany jest z Polą Wiśniewską. Para wzięła ślub w 2020 roku.

Michał Wiśniewski - dzieci

Piosenkarz posiada też pięcioro dzieci: Xaviera i Fabienne ze związku z Mandaryną, Etiennette i Vivienne z małżeństwa z Anią Świątczak oraz Falco Amadeusa będącego efektem miłości z obecną żoną Polą.

Michał Wiśniewski - Instagram

Michał Wiśniewski posiada oczywiście konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Artysta regularnie publikuje fotografie ze swoimi dziećmi, obecną żoną, jak również byłymi żonami. Znajdziecie go pod nickiem @m_wisniewski1972.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze