Michał Szpak SZOKUJE w finale Tańca z gwiazdami. Dobry występ czy przesadził?

2021-10-26 11:27
Michał Szpak
Autor: Youtube.com/Polsat

Michał Szpak to jeden z najbardziej kolorowych i jednocześnie kontrowersyjnych artystów na polskiej scenie muzycznej. Ostatnio pojawił się w Tańcu z gwiazdami, aby uświetnić finał swoim występem z piosenką Hiob. Jego występ wywołał wiele komentarzy wśród internautów. Czy artysta przesadził? Sprawdź, co się stało.

Michał Szpak SZOKUJE w finale Tańca z gwiazdami. Dobry występ czy przesadził? Michał Szpak od kilku miesięcy szokuje podczas swoich występów. Porzucił swój grzeczny wizerunek i każdy występ traktuje jako okazję do przekazania pewnego przekazu. Podczas finałowego odcinka tegorocznej edycji Tańca z gwiazdami wykonał piosenkę Hiob, która mówi o nienawiści. To nie jest pierwszy raz, kiedy Szpak zaszokował występem do tego numeru. Zrobił to już podczas Polsat SuperHit Festiwal. Tym razem pojawił się na scenie w olbrzymiej, świecącej sukni. Niektórzy uważają, że kreacja była przesadzona, ale większość internautów uważa, że był to dobry występ. Na występie nie skończyły się jednak kontrowersje. Szpak zszokował zdjęciem za kulisami programu.

Michał Szpak - najlepsze występy

Michał Szpak w Tańcu z gwiazdami

Po zakończeniu występu w Tańcu z gwiazdami Michał Szpak postanowił pokazać, co miał pod wielką suknią. Na Instagrama dodał zdjęcie, na którym pokazał... czerwone majtki! "A tak wyglądałem pod spodem. Cóż ten płaszcz ma 140 metrów. Lekki nie był" - napisał Szpak. Niektórych oburzyło to zdjęcie. Jakie jest wasze zdanie? Przesadził? Zagłosujcie w ankiecie niżej!

Sonda
Czy Michał Szpak przesadził ze zdjęciem za kulisami Tańca z gwiazdami?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze