Michał Szpak opublikował w sieci zdjęcia z tatą! Czy są do siebie podobni?

2019-07-09 12:24 MK
Michał Szpak
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Michał Szpak należy do grona najpopularniejszych gwiazd muzyki w naszym kraju. Profile społecznościowe wokalisty śledzą tysiące jego wiernych fanów. Pośród wszystkich opublikowanych postów, ciężko było jednak znaleźć zdjęcia rodzinne, na których widać ojca piosenkarza. Michał postanowił to zmienić i opublikował z nim aż dwie fotografie. Czy są do siebie podobni? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl i sami oceńcie.

Michał Szpak z tatą - te zdjęcia podbiły sieć! Popularny wokalista jest jedną z tych osób, które dbają o kontakt z fanami za pośrednictwem social mediów. Na jego profilu na Instagramie możemy znaleźć zdjęcia z sesji zdjęciowych, koncertów czy ścianek, natomiast rzadziej ze spotkań z rodziną czy znajomymi. Michał dba o swoją prywatność, jednak zdecydował się na dodanie aż dwóch fotografii ze swoim tatą i niedawno adoptowanym psem - Hektorem. - Dzień Ojca jest zawsze wtedy kiedy go spotykamy - napisał, nawiązując do niedawno obchodzonego święta. Zdjęcia powstały w rodzinnym mieście Michała Szpaka, czyli w Jaśle.

Michał Szpak z tatą. Czy są podobni?

Fani Michała Szpaka nie kryli swojego zachwytu powstałymi zdjęciami! Wielu z nich zwróciło uwagę na radość, jaka z nich bije. - Czasem szczęście bywa tak zwyczajne, a proste zdjęcia przekazują najwięcej - pisali w komentarzach. Oczywiście przedmiotem dyskusji stało się podobieństwo piosenkarza do swojego rodzica. Część fanów dostrzegła wręcz uderzające, pomimo tego, że na pierwszy rzut oka obaj mężczyźni wydają się wyglądać zupełnie inaczej. Czy panowie rzeczywiście są do siebie podobni? Zdecydujcie sami.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Starling’owie #father #son #pets #smile Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)
Najnowsze