Rozenek

i

Autor: Instagram/ @m_rozenek

Michał Szpak i Małgorzata Rozenek razem w sekretnym projekcie. Co planują gwiazdy?

2018-11-07 14:43

Szpak i Rozenek połączyli siły! Co przygotowują gwiazdy? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Secret project Michała Szpaka i Małgorzaty Rozenek-Majdan budzi wiele kontrowersji! Muzyk i Perfekcyjna Pani domu postanowili połączyć swoje siły, a zapowiedzią tej współpracy jest sesja zdjęciowa, z której zdjęcia ukazały się między innymi na portalach społecznościowych. Co dla nas przygotowują? Czego dotyczyć będzie tajemnicza akcja?

The Voice of Poland 2018 - KIEDY FINAŁ 9 edycji?

Secret project Michała Szpaka i Małgorzaty Rozenek - co to za akcja? 

Michał i Małgorzata to dwie zupełnie inna osobowości i medialne światy. Szpaka obecnie oglądać możemy w The Voice of Poland, gdzie sprawdza się po raz kolejny w roli trenera młodych talentów. Z kolei Małgorzatę Rozenek-Majdan obserwować mogliśmy na ekranie w show stworzonym specjalnie o niej i jej mężu. Co połączyło te dwie dusze? Na razie żadne z nich nie zdradziło, czego dotyczyć będzie projekt. Niektórzy spodziewają się wspólnej piosenki, inni akcji charytatywnej. Niektórzy sądzą, że skończy się na sesji do magazynu modowego. Fanów zachwyciły wspólne fotografie duetu i sam pomysł projektu. Na efekty współpracy będziemy musieli jednak jeszcze chwilę cierpliwie poczekać. Poniżej możecie zobaczyć ich niezwykłe zdjęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE