Michał Szczygieł

i

Autor: Screen/YouTube/Michał Szygieł Michał Szczygieł wydał numer "Wola wygranej"

Michał Szczygieł w nowej odsłonie. "Wola wygranej" zapowiada drugi album artysty

2023-09-15 14:16

Nowy singiel artysty opowiada o tym, jak z podniesioną głową, pomimo przeciwności losu, biec ku swoim marzeniom. Bowiem szczęścia nie ma na kredyt! Na YouTubie właśnie pojawił się klip do "Woli wygranej". Sprawdźcie, jak brzmi kawałek zapowiadający nową płytę Michała Szczygła.

Michał Szczygieł to czołowy przedstawiciel młodego pokolenia twórców pop, który na scenie nie ma sobie równych. Debiutuje w 2018 świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”. W 2021 ukazał się debiutancki album Michała zatytułowany „Tak jak chcę”, na którym znalazł się podwójnie platynowy hit „Spontan”. Latem 2022 powrócił na szczyty radiowych list przebojów z „Adrenaliną”. Ten platynowy singiel zwiastuje drugi album artysty. Szczygieł każdym singlem udowadnia, że dynamiczne, popowe produkcje to jego żywioł. Teraz nadszedł czas na nowy numer w jego karierze. Sprawdź, o czym śpiewa przedstawiciel młodego pokolenia.

Michał Szczygieł zaczął 2023 rok z przytupem. To dopiero początek!

Michał Szczygieł zaskakuje! Czy nowy numer okaże się hitem?

W takiej odsłonie jeszcze Michała Szczygła nie było. „Wola wygranej” to kolejny singiel z nadchodzącej wielkimi krokami drugiej płyty artysty. Zapnijcie pasy, zabawa dopiero się zaczyna! Stay tuned!

- Nadal mam fun, gdy potykam się. To tylko taniec! - śpiewa Szczygieł, celebrując drogę do celu, którym jest kapryśny sukces w branży muzycznej .

Listen on Spreaker.