Michał Szczygieł o piosence Adrenalina i o kręceniu klipu... z bolącą ósemką

2022-07-24 15:28
Michał Szczygieł o singlu Adrenalina
Autor: archiwum własne

20 lipca Michał szczygieł wypuścił swój najnowszy numer pod tytułem Adrenalina. Z tej okazji w rozmowie z Michałem Hanczakiem opowiedział słuchaczom ESKI o tym co dostarcza mu największych emocji, górskich wyprawach, podróży na słoneczną Ibizę i tym kto z polskiej sceny najbardziej go inspiruje. Posłuchaj wywiadu już teraz!

Michał Szczygieł, autor wielu wakacyjnych superhitów 19 lipca wypuścił kolejną letnią perełkę. Utwór Adrenalina opowiada o wszystkim tym, co w lecie najlepsze - poczuciu wolności, zabawie i długo wyczekiwanym relaksie. A dzięki czemu najbardziej relaksuje się wokalista? Dlaczego górskie przeprawy dostarczają mu często więcej emocji niż premiera singla? Jacy inni artyści go inspirują i dlaczego najnowszy teledysk powstał akurat na Ibizie? O tym wszystkim - i nie tylko, opowiedział w rozmowie z Michałem Hanczakiem, której możecie posłuchać już teraz!

Michał Szczygieł i wakacyjny vibe w piosence Adrenalina! Fragment teledysku TYLKO U NAS!

Michał Szczygieł śpiewa na żywo piosenkę Noga na gaz! [TYLKO U NAS]
Listen to "Michał Szczygieł o singlu "Adrenalina" i o kręceniu klipu... z bolącą ósemką" on Spreaker.
Sonda
Michał Szczygieł - podobają Ci się jego piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze