Mecz Legia - Ajax WYNIK i SKRÓT meczu 16.02.17. Legia walczyła do końca!

2017-02-17 0:07

Legia - Ajax 16 lutego 2017 za nami! Pierwszy mecz w 1/16 Ligi Europy był bardzo zacięty i możemy się spodziewać wyrównanej rywalizacji w rewanżu! Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl

Legia - Ajax 16.02.17 - wynik i skróty video podrzucamy Wam na ESKA.pl! Za nami pierwsze spotkanie w ramach 1/16 Ligi Europy i śmiało możemy napisać, że Legia mecz z Ajaxem może zaliczyć do udanych. Wynik meczu Legia Ajax to 0:0, co jest świetnym osiągnięciem przed rewanżem w stolicy Holandii. Tym bardziej, że goście zakończyli mecz w dziesiątkę po tym, gdy w okolicach 80 minuty czerwoną kartkę otrzymał Tete. Na szczęście na trybunach nie doszło do żadnych groźnych starć. Obawy były duże po tym, gdy chuligani zdemolowali klub w Warszawie

Legia - Ajax 16.02.17 - WYNIK

Co oznacza remis w meczu? Dla trenera Jacka Magiery w perspektywie rewanżu, to bardzo dobry wynik. Legia zawdzięcza go dzięki doskonałym interwencjom Arkadiusza Malarza. Bramkarz warszawskiego klubu wielokrotnie ratował swoją drużynę przed stratą bramki. W drugiej połowie Legia zagrała dużo lepiej niż w pierwszej. Kucharczyk podsumował mecz mówiąc: "zabrakło jednego podania".