Matura próbna Operon 2021 - język angielski. Poziom egzaminu zaskoczył uczniów!

2021-11-24 12:36
matura
Autor: Pawel Relikowski/Polska Press/East News

Matury próbne powoli dobiegają końca. W środowy poranek wielu uczniów z polskich szkół zmierzyło się z językiem angielskim na poziomie podstawowym. Jak im poszło? Jaki był poziom tegorocznej matury próbnej? Uczniowie są zaskoczeni!

Matura próbna z Operonem to idealna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy. To także zderzenie się z nową sytuacją w życiu młodych osób, a w dodatku uodpornienie się na stres. Już od 4 maja 2022 roku, odbywać się będą oficjalne matury w naszym kraju! Zanim jednak do tego dojdzie, większość szkół umożliwiła uczniom podejście do próbnych egzaminów nie tylko z przedmiotów obowiązkowych, lecz także dodatkowych. Matury próbne przygotowane zostały przez wydawnictwo Operon i zaczęły się w poniedziałek 22 listopada. Zakończą się natomiast w czwartek 24 listopada, kiedy to uczniowie przystąpią do testów z dodatkowych przedmiotów, które sobie wybrali. Co ciekawe, podstawowy język polski był dla większości osób łatwy, jednak znalazły się osoby, którym matura nie poszła. Z matematyką również było podobnie, jednak tutaj większość osób narzekała na geometrię. Co w takim razie z językiem angielskim? Jaki był poziom matury próbnej z tego przedmiotu?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Sonda
Jak Ci poszedł język angielski na maturze próbnej z Operonem?

Matura próbna - język angielski. Jaki był poziom?

Wiele osób zastanawia się, jaki był poziom matury próbnej z języka angielskiego. Choć teoretycznie nazywany jest podstawowym, nie zawsze arkusze należą do najłatwiejszych. Jak było w tym przypadku? Z relacji maturzystów, które widnieją między innymi na Twitterze, można dowiedzieć się, że tegoroczna matura próbna z angielskiego była bardzo prosta. Młodzież ocenia ten egzamin jako najłatwiejszy z całego maratonu ostatnich dni. Poniżej możecie zobaczyć ich reakcje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze