matura

i

Autor: Pawel Relikowski/Polska Press/East News

Matura próbna Operon 2021 - język angielski. Poziom egzaminu zaskoczył uczniów!

2021-11-24 12:36

Matury próbne powoli dobiegają końca. W środowy poranek wielu uczniów z polskich szkół zmierzyło się z językiem angielskim na poziomie podstawowym. Jak im poszło? Jaki był poziom tegorocznej matury próbnej? Uczniowie są zaskoczeni!

Matura próbna z Operonem to idealna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy. To także zderzenie się z nową sytuacją w życiu młodych osób, a w dodatku uodpornienie się na stres. Już od 4 maja 2022 roku, odbywać się będą oficjalne matury w naszym kraju! Zanim jednak do tego dojdzie, większość szkół umożliwiła uczniom podejście do próbnych egzaminów nie tylko z przedmiotów obowiązkowych, lecz także dodatkowych. Matury próbne przygotowane zostały przez wydawnictwo Operon i zaczęły się w poniedziałek 22 listopada. Zakończą się natomiast w czwartek 24 listopada, kiedy to uczniowie przystąpią do testów z dodatkowych przedmiotów, które sobie wybrali. Co ciekawe, podstawowy język polski był dla większości osób łatwy, jednak znalazły się osoby, którym matura nie poszła. Z matematyką również było podobnie, jednak tutaj większość osób narzekała na geometrię. Co w takim razie z językiem angielskim? Jaki był poziom matury próbnej z tego przedmiotu?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Sonda
Jak Ci poszedł język angielski na maturze próbnej z Operonem?

Matura próbna - język angielski. Jaki był poziom?

Wiele osób zastanawia się, jaki był poziom matury próbnej z języka angielskiego. Choć teoretycznie nazywany jest podstawowym, nie zawsze arkusze należą do najłatwiejszych. Jak było w tym przypadku? Z relacji maturzystów, które widnieją między innymi na Twitterze, można dowiedzieć się, że tegoroczna matura próbna z angielskiego była bardzo prosta. Młodzież ocenia ten egzamin jako najłatwiejszy z całego maratonu ostatnich dni. Poniżej możecie zobaczyć ich reakcje.