Mata - nowa piosenka Schodki HITEM na YouTube. Raper składa hołd ulubionym miejscom!

2019-07-08 15:53
Mata - nowa piosenka Schodki HITEM na YouTube. Raper składa hołd ulubionym miejscom!
Autor: @osiemdziewiec / SBM LABEL Mata - nowa piosenka Schodki HITEM na YouTube. Raper składa hołd ulubionym miejscom!

Pierwszy śmieszek SBM Label i zarazem najświeższy nabytek wytwórni – Mata, bo nim mowa – prezentuje aż dwa klipy do numerów Schodki i Prawy do Lewego. Pierwszy z nich poświęcony jest fragmentowi warszawskich bulwarów, zaś drugi stołeczne plaże. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Mata to jeden z nowych raperów na rynku muzycznym. Dwa teledyski jednego dnia? Dwa kawałki o przeciwległych brzegach Wisły? Protest song plus dowcip w jednym oraz pean na cześć nabrzeża? Dla stołecznego newcomera to nic trudnego, a tym bardziej dziwnego. Fani w komentarzach pod teledyskami zaczęli żartować, że już za kilka godzin pojawi się cały album. Na ten jednak trzeba jeszcze chwilę poczekać. 

Mata - piosenki: Schodki i Prawy Do Lewego

W klipie do utworu Schodki - Mata składa hołd ulubionej miejscówce do spędzania czasu wolnego wraz z ziomkami i występuje w jej obronie. Ten nietypowy letni utwór stanowi esencję przygód, jakie spotykają wszystkich bywalców warszawskich bulwarów po zmroku lub o świcie. 

Zarówno tekst, jak i obraz do numeru jest pełen żartobliwych fragmentów, jednocześnie podszytych uszczypliwościami. Której rapowej grupie Michał oddaje honory? Z kim pije bruderszafta? Od kogo spodziewa się bęcków? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym teledysku!

WIDEO 18+

Z kolei teledysk do Prawy Do Lewego to opcja lo-fi, wychwalająca nieuregulowany brzeg Wisły. Melanżowy klimat kawałka jest przełamany spostrzeżeniami o wyjątkowym charakterze Warszawy - mało która stolica posiada dziką plażę w centrum miasta. W nieostrych kadrach o ziarnie rodem z VHS widać cienie imprezy oraz skyline miasta po zmroku. Słowem: pocztówka z wakacyjnej imprezy. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze