Mata nagrywa piosenkę o szkolnej wycieczce, kiedy inni rapują o drogich samochodach!

2020-02-10 12:20 RW
Mata nagrywa piosenkę o szkolnej wycieczce, kiedy inni rapują o drogich samochodach!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Mata - Lezore // YouTube.com/SBM Label Mata nagrywa piosenkę o szkolnej wycieczce, kiedy inni rapują o drogich samochodach!

Mata łamie schematy oraz przyzwyczajenia i rapuje o wycieczce szkolnej na narty! Jeden z najmłodszych raperów odnoszących obecnie wielkie sukcesy wypuścił teledysk do utworu ze swojej debiutanckiej płyty 100 Dni Do Matury. Jakie tajemnice ujawnia w klipie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i oglądając wideo - na ESKA.pl!

Mata jest jednym z największych objawień hip-hopowego rynku muzycznego 2019 roku. Wypuszczenie utworu Schodki oraz Mata Montana okazało się strzałem w dziesiątkę. Urodzony w 2000 roku raper stał się po tym czasie rozpoznawalny, nie tylko w internecie, ale również w codziennym życiu. Jeszcze większą sławę dało mu wydanie szeroko komentowanego utworu Patointeligencja i ogólnie całej debiutanckiej płyty 100 Dni Do Matury. Niedawno pod wrażeniem talentu syna znanego profesora była sama Kayah. Wyznała w pozytywnym tego słowa rozumieniu, że Mata, to prawdziwe zwierzę sceniczne! Trudno się z tym nie zgodzić. Artysta odważnie łamie schematy i ryzykuje rapując o czymś, co w świecie hip-hopowym nie jest codziennością. W końcu, w niektórych środowiskach utarło się, że raperzy muszą nawijać o pieniądzach, kobietach i szybkich samochodach. Tymczasem Mata w swoim kolejnym singlu, który doczekał się teledysku, rapuje o tym, jak wyglądała jego szkolna wycieczka.

Mata - rap o szkolnej wycieczce

Mata, jak przekonuje, o swojej nowej piosence mówi: - Z okazji rozpoczęcia ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych mamy dla was klip do kawałka Maty - Lezore! Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a to oznacza, że płytę "100 dni do matury" w całości znajdziecie w sieci.

PS. Śnieg jest prawdziwy, a w trakcie kręcenia teledysku nie ucierpiało nic oprócz kanapy.
Reżyseria: Mariusz Stykała Autor zdjęć: Mateusz Golis Montaż: Krzysztof Fischer Operatorzy kamer: Maciej Zdrojewski, Kacper Wójcicki Mistrz oświetlenia: Mate...

Mata za swój debiutancki album 100 Dni Od Matury po dwóch tygodniach od premiery otrzymał Złotą Płytę.

Najnowsze