Mata nagrywa piosenkę o szkolnej wycieczce, kiedy inni rapują o drogich samochodach!

2020-02-10 12:20
Mata nagrywa piosenkę o szkolnej wycieczce, kiedy inni rapują o drogich samochodach!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Mata - Lezore // YouTube.com/SBM Label Mata nagrywa piosenkę o szkolnej wycieczce, kiedy inni rapują o drogich samochodach!

Mata łamie schematy oraz przyzwyczajenia i rapuje o wycieczce szkolnej na narty! Jeden z najmłodszych raperów odnoszących obecnie wielkie sukcesy wypuścił teledysk do utworu ze swojej debiutanckiej płyty 100 Dni Do Matury. Jakie tajemnice ujawnia w klipie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i oglądając wideo - na ESKA.pl!

Mata jest jednym z największych objawień hip-hopowego rynku muzycznego 2019 roku. Wypuszczenie utworu Schodki oraz Mata Montana okazało się strzałem w dziesiątkę. Urodzony w 2000 roku raper stał się po tym czasie rozpoznawalny, nie tylko w internecie, ale również w codziennym życiu. Jeszcze większą sławę dało mu wydanie szeroko komentowanego utworu Patointeligencja i ogólnie całej debiutanckiej płyty 100 Dni Do Matury. Niedawno pod wrażeniem talentu syna znanego profesora była sama Kayah. Wyznała w pozytywnym tego słowa rozumieniu, że Mata, to prawdziwe zwierzę sceniczne! Trudno się z tym nie zgodzić. Artysta odważnie łamie schematy i ryzykuje rapując o czymś, co w świecie hip-hopowym nie jest codziennością. W końcu, w niektórych środowiskach utarło się, że raperzy muszą nawijać o pieniądzach, kobietach i szybkich samochodach. Tymczasem Mata w swoim kolejnym singlu, który doczekał się teledysku, rapuje o tym, jak wyglądała jego szkolna wycieczka.

Mata - rap o szkolnej wycieczce

Mata, jak przekonuje, o swojej nowej piosence mówi: - Z okazji rozpoczęcia ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych mamy dla was klip do kawałka Maty - Lezore! Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a to oznacza, że płytę "100 dni do matury" w całości znajdziecie w sieci.

PS. Śnieg jest prawdziwy, a w trakcie kręcenia teledysku nie ucierpiało nic oprócz kanapy.
Reżyseria: Mariusz Stykała Autor zdjęć: Mateusz Golis Montaż: Krzysztof Fischer Operatorzy kamer: Maciej Zdrojewski, Kacper Wójcicki Mistrz oświetlenia: Mate...

Mata za swój debiutancki album 100 Dni Od Matury po dwóch tygodniach od premiery otrzymał Złotą Płytę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze