Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie. Studyjna wersja hitu z Voice of Poland

i

Autor: fot. Voice of Poland 2017 Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie. Studyjna wersja hitu z Voice of Poland

Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie. Studyjna wersja hitu z Voice of Poland

2017-11-27 14:38

Nie mów mi nie to debiutancka piosenka Marty Gałuszewskiej. Jak utwór brzmi w wersji studyjnej? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl

Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie swoją premierę miała w półfinale Voice of Poland. Mamy już wersję studyjną utworu i jesteśmy pewni, że może was zaskoczyć. Oceńcie ją już teraz - na ESKA.pl. Wersja oryginalna, która znajdzie się na debiutanckiej płycie laureatki VoP 8, jest jeszcze więcej popowych elementów. Singiel za sprawą melodyjnego refrenu szybko wpada do głowy. Jeśli lubicie takie hity jak: Shape Of You (Ed Sheeran) czy It Ain't Me (Kygo & Selena Gomez) - najnowszy kawałek Marty na pewno wam się spodoba!

Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie

Marta Gałuszewska o swoim nowym singlu opowiedziała Rafałowi Adamczakowi w niedzielnym wydaniu ImprESKI, 26 listopada. Okazuje się, że utwór Nie mów mi nie, pierwotnie został napisany w języku angielskim: - Napisałam utwór z Dominikiem po angielsku, bo jakoś tak jest, że mi się łatwiej wyraża myśli po angielsku. Chodzi jednak o to, by każdy słuchacz zrozumiał, o co chodzi w danej piosence - taki jest polski rynek. Tekst polskiej wersji powstała we współpracy z Patrykiem Kumórem. Zwyciężczyni ósmej edycji VoP obiecała, że kolejnym etapem będzie nagranie całej płyty. W oczekiwaniu cieszymy się pierwszym singlem zapowiadającym debiutanckie wydawnictwo różowowłosej wokalistki.

Marta Gałuszewska - piosenka Nie mów mi nie

Tekst piosenki Nie mów mi nie poznaliście jako pierwsi na ESKA.pl. Utwór wspólnie z Martą Gałuszewską stworzył również Dominic Buczkowski - Wojtaszek, Sarah Reeve, Steven Manovski. 

Marta Gałuszewska - Nie mów mi nie: tekst nowej piosenki z Voice of Poland 2017

Autor: brak danych

  Marta Gałuszewska - Nie mów mi nie to nowa piosenka, która miała swoją premierę w Voice of Poland. Jeżeli tekst Nie mów mi nie Marty Gałuszewskiej wpadł wam w ucho w programie - sprawdźcie go już teraz. W półfinale uczestnicy śpiewali nie tylko, jak d