Marta Gałuszewska jako Ariana Grande to prawdziwa petarda! Fani pod wrażeniem!

2020-03-15 10:22
Marta Gałuszewska jako Ariana Grande rozniosła scenę! Fani pod wrażeniem!
Autor: M. Zawada Marta Gałuszewska jako Ariana Grande rozniosła scenę! Fani pod wrażeniem!

Marta Gałuszewska w Twoja Twarz BrzmI Znajomo mierzy się z bardzo trudnymi zadaniami. W pierwszym odcinku wcieliła się w artystę znanego, jako The Weeknd i zaśpiewała Can't Feel My Face, a w drugim wydaniu trzynastego sezonu programu, weszła w skórę Ariany Grande! Jak sobie poradziła? O tym, że bardzo dobrze - przekonacie się na ESKA.pl!

Marta Gałuszewska jako Ariana Grande to prawdziwy wulkan energii! Do tej pory to Kasia Popowska była absolutną królową, jeśli chodzi o doskonałe przeistoczenie się w amerykańską wokalistkę. W 2017 roku, w znakomitej aranżacji zaśpiewała Side To Side, a jej występ aktualnie w serwisie YouTube ma ponad 2,3 miliona wyświetleń. Teraz śmiało stwierdzamy, że zwyciężczyni The Voice of Poland również mogłaby na koncertach zastępować Arianę Grande, bo znakomicie wypadła wchodząc w jej skórę. Zrobiła to w drugim odcinku, trzynastego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wylosowała, że zaśpiewa jeden z największych hitów gwiazdy. Mowa o piosence Break Free, za produkcje której odpowiada Zedd. Singiel pochodzi z albumu My Everything i dotarł między innymi na 3. miejsce w Australii, 16. miejsce w Wielkiej Brytanii, 4. miejsce w Stanach Zjenoczonych, czy 9. miejsce w Polsce. 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Marta Gałuszewska jako Ariana Grande - występ

Marta Gałuszewska mimo tego, ze wchodząc w skórę Ariany Grande nie wygrała, to zebrała mnóstwo pozytywnych opinii wśród fanów wokalistki. Są pod wrażeniem głosu, ale również wyglądu. Niektórzy żartują, że Polka w takim wydaniu mogłaby zastępować Grande na koncertach. Z podziwu nie mogli wyjść także jurorzy. Najcieplejsze słowa wypłynęły z ust debiutującego w roli jurora, Adama Strycharczuka:

Marta, Ariana jest Grande wszędzie: na Youtube z wyświetleniami, na Instagramie z obserwatorami, na Spotify bodajże też czołówki zajmuje. Ty byłaś grande dzisiaj tutaj. Muszę powiedzieć, to za małe słowo jest tak naprawdę. Nie wiem czy jest wyższe jakieś. (…) Grandissimo właśnie. Byłaś grandissimo 

- chwalił wokalistkę Adam Strycharczuk. Małgorzata Walewska doceniła to, że Gałuszewska wokalnie bardzo się zbliżyła do Ariany Grande. Natomiast Kasia Skrzynecka doceniła, że zwyciężczyni The Voice of Poland poradziła sobie z choreografią, a dodatkowo idealnym odwzorowaniem głosu amerykańskiej supergwiazdy. Jak wyglądał występ Marty Gałuszewskiej? Możecie zobaczyć poniżej!

Najnowsze