Marta Gałuszewska jako Ariana Grande to prawdziwa petarda! Fani pod wrażeniem!

2020-03-15 10:22
Marta Gałuszewska jako Ariana Grande rozniosła scenę! Fani pod wrażeniem!
Autor: M. Zawada Marta Gałuszewska jako Ariana Grande rozniosła scenę! Fani pod wrażeniem!

Marta Gałuszewska w Twoja Twarz BrzmI Znajomo mierzy się z bardzo trudnymi zadaniami. W pierwszym odcinku wcieliła się w artystę znanego, jako The Weeknd i zaśpiewała Can't Feel My Face, a w drugim wydaniu trzynastego sezonu programu, weszła w skórę Ariany Grande! Jak sobie poradziła? O tym, że bardzo dobrze - przekonacie się na ESKA.pl!

Marta Gałuszewska jako Ariana Grande to prawdziwy wulkan energii! Do tej pory to Kasia Popowska była absolutną królową, jeśli chodzi o doskonałe przeistoczenie się w amerykańską wokalistkę. W 2017 roku, w znakomitej aranżacji zaśpiewała Side To Side, a jej występ aktualnie w serwisie YouTube ma ponad 2,3 miliona wyświetleń. Teraz śmiało stwierdzamy, że zwyciężczyni The Voice of Poland również mogłaby na koncertach zastępować Arianę Grande, bo znakomicie wypadła wchodząc w jej skórę. Zrobiła to w drugim odcinku, trzynastego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wylosowała, że zaśpiewa jeden z największych hitów gwiazdy. Mowa o piosence Break Free, za produkcje której odpowiada Zedd. Singiel pochodzi z albumu My Everything i dotarł między innymi na 3. miejsce w Australii, 16. miejsce w Wielkiej Brytanii, 4. miejsce w Stanach Zjenoczonych, czy 9. miejsce w Polsce. 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Marta Gałuszewska jako Ariana Grande - występ

Marta Gałuszewska mimo tego, ze wchodząc w skórę Ariany Grande nie wygrała, to zebrała mnóstwo pozytywnych opinii wśród fanów wokalistki. Są pod wrażeniem głosu, ale również wyglądu. Niektórzy żartują, że Polka w takim wydaniu mogłaby zastępować Grande na koncertach. Z podziwu nie mogli wyjść także jurorzy. Najcieplejsze słowa wypłynęły z ust debiutującego w roli jurora, Adama Strycharczuka:

Marta, Ariana jest Grande wszędzie: na Youtube z wyświetleniami, na Instagramie z obserwatorami, na Spotify bodajże też czołówki zajmuje. Ty byłaś grande dzisiaj tutaj. Muszę powiedzieć, to za małe słowo jest tak naprawdę. Nie wiem czy jest wyższe jakieś. (…) Grandissimo właśnie. Byłaś grandissimo 

- chwalił wokalistkę Adam Strycharczuk. Małgorzata Walewska doceniła to, że Gałuszewska wokalnie bardzo się zbliżyła do Ariany Grande. Natomiast Kasia Skrzynecka doceniła, że zwyciężczyni The Voice of Poland poradziła sobie z choreografią, a dodatkowo idealnym odwzorowaniem głosu amerykańskiej supergwiazdy. Jak wyglądał występ Marty Gałuszewskiej? Możecie zobaczyć poniżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze