Taniec z Gwiazdami 2020 zawieszony na kilka miesięcy! Kiedy nowe odcinki?

2020-03-13 23:05 RW
Taniec z Gwiazdami 2020 zawieszony na kilka miesięcy! Kiedy nowe odcinki?
Autor: screen z filmu na YouTube: Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami 11 - Odcinek 2 - Wyniki // YouTube.com/Polsat Taniec z Gwiazdami 2020 zawieszony na kilka miesięcy! Kiedy nowe odcinki?

Taniec z Gwiazdami 11 zawieszony! Ostatni odcinek przed długą przerwą został wyemitowany w piątek, 13 marca. Oficjalne oświadczenie stacji podrzucamy na ESKA.pl!

Taniec z Gwiazdami 2020 zawieszony! Prowadzący, czyli Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, przekazali tę informację tuż przed ogłoszeniem wyników głosowania widzów. Telewizja Polsat podjęła tę trudną decyzję w związku z szybko rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa. Uczestnicy wyraźnie byli zaskoczeni i nie spodziewali się usłyszeć takiego stanowiska. Po krótkiej ciszy nagrodzili producentów brawami.v

Taniec z Gwiazdami 11 zawieszony - kiedy nowe odcinki?

W pierwszym odcinku wiosennego wydania programu Taniec z Gwiazdami 2020 nie odpadła żadna z par. W związku z tym, w drugiej odsłonie, która odbyła się bez udziału publiczności, z tanecznym show miały się pożegnać już dwie pary. Tak się jednak się nie stało. Telewizja Polsat podjęła decyzję o przerwaniu emisji jedenastej edycji TzG. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo gwiazd biorących walczących o Kryształową Kulę. Uczestnicy powrócą na parkiet we wrześniu. Krzysztof Ibisz poinformował, że uczestnicy zawieszonej edycji będą mogli zdecydować, czy chcą jeszcze brać udział w show. Oświadczenie brzmi: 

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników programu oraz osób pracujących przy programie, telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu programu do jesieni. Dobra wiadomość jest taka, że dziś nikt nie odpada i jeżeli zgodzicie się, to w tym samym składzie zapraszamy was do jesiennej edycji. Oczywiście państwa głosy przechodzą do jesiennego programu.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Taniec z Gwiazdami wróci jesienią i na parkiecie zobaczymy 11 par. Nie wiadomo, czy wszyscy uczestnicy, których oglądaliśmy w 11. edycji tanecznego programu będą mogli wziąć udział w show.  Mogą być to: Julia Wieniawa, Nicole Bogdanowicz, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Jędruszczak, Marcin Bosak, Anna Karwan, Milena Rostkowska-Galant, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, Edyta Zając i Sylwia Lipka.

Najnowsze