Mariah Carey w Polsce 2016: data, miejsce, bilety

2015-12-18 10:13
Mariah Carey w Polsce 2016: data, miejsce, bilety
Autor: Fot. Bulls Mariah Carey wystąpi w Polsce po raz pierwszy

Mariah Carey wystąpi w Polsce w 2016 roku. Amerykańska wokalistka zagra koncert w ramach trasy Sweet Sweet Fantasy. Gdzie i za ile kupić bilety na pierwszy w Polsce koncert Mariah Carey? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Mariah Carey w Polsce 2016 zagra koncert w ramach europejskiej trasy koncertowej Sweet Sweet Fantasy. Występu amerykańskiej piosenkarki w Polsce nie spodziewał się chyba nikt. Jednak w ramach ogłoszonej trasy koncertowej wokalistka zaplanowała odwiedzić Polskę. Tym samym będzie to pierwszy koncert Mariah Carey w naszym kraju. W trakcie pierwszej europejskiej trasy koncertowej od 13 lat piosenkarka wykona swoje największe przeboje m.in Hero, Fantasy, Always Be My Baby i We Belong Together.

Mariah Carey w Krakowie 2016

Mariah Carey w Polsce wystąpi 11 kwietnia 2016 roku. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków. Organizatorem imprezy jest Live Nation. - Drodzy, to trwało zbyt długo!! Jestem podekscytowana na myśl o koncertowaniu dla Was w Europie. Obiecuję, że przeżyjemy wspólnie niesamowite chwile i że mam dla Was wiele niespodzianek. Nie mogę się doczekać, by Was spotkać w Waszych miastach. Love Mariah xx - napisała wokalistka zapowiadając swoją europejską trasę koncertową. Na koncertowej mapie oprócz Polski znalazły się m.in. Wielka Brytania, Belgia, Dania, Norwegia, Niemcy Francja, Holandia.

>>> Koncerty 2016 w Polsce: Justin Bieber, Rihanna, Ellie Goulding, Macklemore. Pełna lista gwiazd na ESKA.pl

Mariah Carey w Polsce 2016 - bilety

Bilety na koncert Mariah Carey w Polsce trafią do sprzedaży w najbliższy piątek 18 grudnia. Sprzedaż rozpocznie się o godzinie 10.00 na www.LiveNation.pl. Istnieje również szansa zakupu wejściówek w przedsprzedaży. Taką możliwość mają członkowie oficjalnego fanklubu, Honey B. Fly. Przedsprzedaż startuje we wtorek, 15 grudnia na www.mariahcarey.com. Członkowie Honey B. Fly Legacy otrzymają dostęp nie tylko do biletów, ale również oficjalnych pakietów VIP.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze