Margaret

i

Autor: ESKA.pl / TOWIDEO

Margaret - wiek, wzrost, chłopak, jak się nazywa, piosenki, wykształcenie, Instagram

2019-12-01 13:34

Piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, zdolna projektantka mody - to właśnie Margaret. Wokalistka potrafi zachwycać występami na żywo i jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce i Szwecji! Lubi również zaskakiwać i zmieniać muzyczne style. Co jeszcze powinniście o niej wiedzieć? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Prawdziwe imię i nazwisko Margaret to Małgorzata Jamroży. Używa również pseudonimu Gaja Hornby. Brała udział w programach takich jak: Szansa na sukces, Moda z bloga, Melodifestivalen. Pochodzi z Stargardu Szczecińskiego, a jej rodzicami są Elżbieta Jamroży i Ryszard Jamroży. Obydwoje są z wykształcenia pedagogami. Ma również starszego brata Tomasza. Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje! 

Zobacz też: Pechowy rok koncertowy w Polsce! Oni odwołali występy w ostatniej chwili

Quiz: jakie powinieneś mieć hobby?

Pytanie 1 z 8
Czy jesteś cierpliwy?

Margaret - wykształcenie

Margaret uczyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Choszcznie w klasie klarnetu i saksofonu. Studiowała na Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Margaret - Instagram 

Margaret można znaleźć w mediach społecznościowych. Na Instagramie jej profil aktywny jest jako: @margaret_official

Margaret - wiek, wzrost

Margaret ma 160 cm wzrostu. Urodziła się 30 czerwca 1991. Oznacza to, że w 2019 roku skończyła 28 lat. 

Margaret - piosenki 

Do najbardziej znanych utworów piosenkarski należą: Thank you very much, Wasted i Start a Fire (oficjalny film Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014). W 2019 wydała również piosenkę Tempo. 

Margaret - chłopak 

Chłopakiem  Margaret jest 34-letni raper KaCeZet. Para wspólnie nagrała kilka utworów. Według plotek specjalnie dla niego zrobiła sobie tatuaż w kształcie serduszka.