Margaret i KaCeZet z własną wytwórnią płytową. Raper pierwszym podopiecznym!

2020-02-06 13:03
Margaret wytwórnia płytowa
Autor: TRICOLORS/East News

Ogłoszenie przez Margaret informacji na Instagramie, że na jakiś czas wycisza karierę, było sporym zaskoczeniem. Jednak jak się okazało, piosenkarka otwiera nowy rozdział w swoim życiu związany z ... wytwórnią płytową. Po samodzielnym wydaniu autorskiego krążka Gaja Hornby, Margaret postanowiła zająć się wydawaniem płyt innych osób.

Kariera 28-letniej Margaret do tej pory szła jak burza! Jednak w życiu artystki zaszły ostatnio spore zmiany. Pod koniec 2019 roku zawiesiła karierę muzyczną ze względu na zły stan zdrowia, co ogłosiła w swoich mediach społecznościowych. Jak sama stwierdziła, musi na jakiś czas się wyciszyć, także w internecie. Dodatkowo Margaret, wybrała się ze swoim ukochanym w podróż do Ameryki Południowej, gdzie wzięli ślub. Choć para wypoczywa jeszcze na miesiącu miodowym, mąż Margaret - Piotr Kozieracki (KaCeZet), dodał na swoje Instastory screena, który potwierdza plotki o założeniu ich wspólnej wytwórni płytowej. Ta nie ma jeszcze swojej strony internetowej ze względu na brak czasu.

Dziś wielki dzień! Gaja Hornby Records - to nasze dziecko, które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach. To wytwórnia robiona przed artystów dla artystów! 

- czytamy w Instastory KaCeZeta.

Eska Hit Challenge - Margaret

Gaja Hornby Records nowym dzieckiem Margaret i jej męża

Wytwórnia Margaret i KaCeZet'a Gaja Hornby Records, ma już pierwszego podopiecznego. Jest nim raper Wojtek Geniusz, którego singiel Pilot pojawił się już w sieci. Wytwórnia postanowiła pochwalić się nowym "dzieckiem" na swoim Facebooku. - Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz dziękuje wszystkim którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali, podstawiali nogi! P.S nie mamy jeszcze strony, bo jesteśmy zbyt zajęci robieniem muzy. Się ogarnie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze