Margaret i KaCeZet z własną wytwórnią płytową. Raper pierwszym podopiecznym!

2020-02-06 13:03
Margaret wytwórnia płytowa
Autor: TRICOLORS/East News

Ogłoszenie przez Margaret informacji na Instagramie, że na jakiś czas wycisza karierę, było sporym zaskoczeniem. Jednak jak się okazało, piosenkarka otwiera nowy rozdział w swoim życiu związany z ... wytwórnią płytową. Po samodzielnym wydaniu autorskiego krążka Gaja Hornby, Margaret postanowiła zająć się wydawaniem płyt innych osób.

Kariera 28-letniej Margaret do tej pory szła jak burza! Jednak w życiu artystki zaszły ostatnio spore zmiany. Pod koniec 2019 roku zawiesiła karierę muzyczną ze względu na zły stan zdrowia, co ogłosiła w swoich mediach społecznościowych. Jak sama stwierdziła, musi na jakiś czas się wyciszyć, także w internecie. Dodatkowo Margaret, wybrała się ze swoim ukochanym w podróż do Ameryki Południowej, gdzie wzięli ślub. Choć para wypoczywa jeszcze na miesiącu miodowym, mąż Margaret - Piotr Kozieracki (KaCeZet), dodał na swoje Instastory screena, który potwierdza plotki o założeniu ich wspólnej wytwórni płytowej. Ta nie ma jeszcze swojej strony internetowej ze względu na brak czasu.

Dziś wielki dzień! Gaja Hornby Records - to nasze dziecko, które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach. To wytwórnia robiona przed artystów dla artystów! 

- czytamy w Instastory KaCeZeta.

Gaja Hornby Records nowym dzieckiem Margaret i jej męża

Wytwórnia Margaret i KaCeZet'a Gaja Hornby Records, ma już pierwszego podopiecznego. Jest nim raper Wojtek Geniusz, którego singiel Pilot pojawił się już w sieci. Wytwórnia postanowiła pochwalić się nowym "dzieckiem" na swoim Facebooku. - Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz dziękuje wszystkim którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali, podstawiali nogi! P.S nie mamy jeszcze strony, bo jesteśmy zbyt zajęci robieniem muzy. Się ogarnie.

Najnowsze