Marcin Różalski - żona, wykształcenie, zarobki, wiek, wzrost, waga, fundacja, Genesis

2020-10-20 16:02 RW
Marcin Różalski - żona, fundacja, Facebook. Gdzie mieszka Różal?
Autor: Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER Różal

Kim jest Marcin Różalski? Najważniejsze informacje o jednej z bardziej wyróżniających się osób w polskim sporcie znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Spis treści

  1. Marcin Różal Różalski - wiek
  2. Marcin Różal Różalski - wzrost
  3. Marcin Różal Różalski - waga
  4. Żona Marcina Różalskiego
  5. Marcin Różal Różalski - fundacja
  6. Marcin Różal Różalski - walki
  7. Marcin Różalski - Genesis
  8. Marcin Różalski - zarobki
  9. Marcin Różal Różalski - Facebook
  10. Marcin Różal Różalski - Instagram

Marcin Różalski - żona, wykształcenie, zarobki, wiek, wzrost, waga, fundacja, Genesis. Zastanawiacie się, kim jest Marcin Różalski? To polski zawodowy kick-boxer, zawodnik muay thai oraz mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej. Różal jest także mistrzem świata organizacji ISKA z 2007 roku, a także WKA z 2008 roku w formule K-1. Jest również byłym międzynarodowym mistrzem KSW z 2017 roku. Charakterystyczny sportowiec ogłosił koniec kariery, 1 marca 2019 roku, ale powrócił ogłaszając w październiku 2020, że nie jest w stanie żyć bez sportów walki. Maciej Różalski zawalczy na gali Genesis. Będzie walczyć na gołe pięści. Ile ma lat, czy ma żonę, jaką nazwę ma jego konto na Instagramie i gdzie mieszka? Już teraz sprawdź na ESKA.pl odpowiedzi na te nurtujące pytania dotyczące Marcina Różalskiego.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Marcin Różal Różalski - wiek

Marcin Różal Różalski ma 42 lata. Były zawodnik MMA urodził się 29 lipca 1978 roku w Płocku.

Marcin Różal Różalski - wzrost

Sportowiec ma 188 cm wzrostu.

Marcin Różal Różalski - waga

Ile waży Marcin Różalski? Waga zawodnika MMA nie jest tajemnicą. Różal waży w granicach 100/110 kilogramów. 

Żona Marcina Różalskiego

Chociaż sportowiec niechętnie dzieli się ze światem swoim życiem prywatnym, to wiemy, że u jego boku jest pewna kobieta. Partnerką Różala jest Marta Kviatkova.

Marcin Różal Różalski - fundacja

Były zawodnik chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na groźnego człowieka, to tak naprawdę może pochwalić się gołębim sercem. Różal słynie przede wszystkim z ogromnej miłości do zwierząt. Bokser wspiera Fundację AST na Rzecz Zwierząt Niechcianych oraz Fundację Tara - Schronisko dla Koni. Często zachęca także swoich fanów do wspierania różnego rodzaju akcji charytatywnych.

Marcin Różal Różalski - walki

Marcin Różalski stoczył w sumie 11 walk w MMA, z czego jego bilans wynosi: 7 zwycięstw (4 przez nokauty, 2 przez poddania, 1 przez decyzję sędziów). Różalski ma na koncie 4 porażki. Ostatnią odniósł 31 października 2015, gdy poddał walkę z Jamesem McSweeney'em.

Marcin Różalski - Genesis

Marcin Różalski ogłosił powrót do okrągłej klatki i jego decyzja mogła zaskoczyć fanów. Sportowiec zdecydował się, że weźmie udział w walce na gołe pięści. Jego rywalem będzie Josh Barnett. Starcie już 23 października 2020. 

Marcin Różalski - zarobki

Zarobki Marcina Różalskiego interesują jego fanów. Wiedzą jednak o tym, że sportowiec ma tak dobre serce, że często przeznacza swoje prywatne pieniądze na pomoc potrzebującym. Często też wspiera fundacje zajmujące się leczeniem zwierząt lub wysyła pieniądze lub pożywienie do schronisk. 

Marcin Różal Różalski - Facebook

Byłego zawodnika MMA znajdziecie m.in. na FB. Jego oficjalny fanpage nosi nazwę Marcin Różal Różalski.

Marcin Różal Różalski - Instagram

Różal tak jak większość polskich celebrytów ma swojej konta w mediach społecznościowych. W serwisie Instagram sportowca można wyszukać pod nazwą @marcinrozalrozalski. Obserwuje go ponad 251 tys. osób!

Najnowsze