Marcin Maciejczak

i

Autor: AKPA

Marcin Maciejczak wygrał The Voice Kids. Jak teraz wygląda i co robi młody wokalista?

2022-10-19 9:35

Metamorfoza Marcina Maciejczaka odzwierciedla to, w którą stronę chce poprowadzić swoją karierę młody wokalista. Szesnastolatek został pierwszym chłopakiem, który wygrał The Voice Kids i zauroczył publiczność oraz jury. Czy program otworzył mu drzwi do wielkiej kariery? Jak teraz wygląda Marcin Maciejczak?

Jak zmienił się Marcin Maciejczak? Młody wokalista, podczas trzeciej edycji The Voice of Kids, zrobił ogromną furorę. Pokochali go nie tylko widzowie, ale również jury, które od samego początku wierzyło w Marcina. Podopieczny Dawida Kwiatkowskiego dotarł do finału programu, gdzie zdobył dwie nagrody. Zwycięstwo zapewniło mu kontrakt płytowy, a młody wokalista, nie odpuszczając swojej wielkiej szansy, rok później wydał swój debiutancki krążek Tamte Dni, który niedługo po premierze pokrył się platyną. Marcin Maciejczak dorasta na naszych oczach. Młody wokalista łączy obowiązki szkolne z karierą muzyczną, o której zawsze marzył.

W Mam Talent zachwycił jurorów. Po latach współpracuje z największymi gwiazdami

Marcin Maciejczak - pierwszy wykon Deszcz i bez [TYLKO NA ESKA.pl]

Marcin Maciejczak - teraz

Jak teraz wygląda i co robi Marcin Maciejczak? Szesnastolatek sprawnie łączy szkołę i swoją karierę muzyczną. Niedawno ukazał się jego singiel Tylko Świat, który zapowiada jego kolejną płytę. Utwór wprowadza słuchaczy w tajemniczy, odrobinę mroczniejszy świat, niż poprzednie single artysty. Marcin Maciejczak zaskakuje dojrzałym wizerunkiem i widoczną pewnością podczas kierowania swoją karierą. Szesnastolatek, który dwa lata temu wygrał The Voice Kids, na najnowszych zdjęciach jest niemal nie do poznania!

5 hitów, które Lanberry napisała innym artystom, a wy nie mieliście o tym pojęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE