Marcin Maciejczak

i

Autor: ESKA.pl

wywiad

Marcin Maciejczak boi się dorosłości. Justyna Steczkowska nazwała go SYNEM!

2023-12-07 15:34

Już tylko tygodnie dzielą Marcina Maciejczaka od dołączenia do grona pełnoletnich obywateli naszego kraju. W związku z wydaniem singla "Pillow Book (coś nie o mnie)" 17-letni artysta odwiedził studio ESKA.pl, by opowiedzieć o swoich eurowizyjnych planach i postanowieniach na 2024 rok.

W styczniu 2024 roku Marcin Maciejczak, zwycięzca 3. edycji "The Voice Kids", skończy 18 lat. Artysta nie zamierza jednak czekać ze zmianami do momentu wkroczenia w pełnoletniość, czego dowodem jest jego ostatni autorski singiel "Pillow Book (coś nie o mnie)", do którego powstały aż dwa teledyski - jeden kręcony za dnia, drugi w nocy. Piosenka mocno odbiega od tego, co piosenkarz tworzył do tej pory. Numer zainspirowany jest gatunkiem eurodance popularnym w pierwszej dekadzie lat 2000. Z okazji premiery "Pillow Book (coś nie o mnie)" Marcin Maciejczak odwiedził eskowe studio, by nie tylko opowiedzieć o kulisach powstania kawałka, ale również zdradzić kilka informacji na temat Eurowizji. Jakiś czas temu zwycięzca 3. edycji "The Voice Kids" oficjalnie zapowiedział, że zamierza zgłosić któryś ze swoich utworów jako propozycję do reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jak wyznał, sam nie może uwierzyć w to, że już podzielił się ze światem tą informacją.

Tak naprawde na Eurowizję tworzę kilka utworów z producentami z Portugalii, z producentami z Polski, żeby finalnie wybrać tą jedną - wyznał.

Nie jest tajemnicą, że piosenkę na Eurowizję tworzy też Justyna Steczkowska, z którą Marcin nagrał wspólny utwór "Nie poddawaj się". Czy jest gotowy na "rywalizację" z koleżanką z branży?

Eurowizja 2024 - wybrano wymarzonego reprezentanta Polski. Dobrze go znacie!

Marcin Maciejczak gotowy na Eurowizję, ale nie na dorosłość

Marcin Maciejczak - wywiad

Tylko u nas Marcin Maciejczak zdradził, jak współpracowało mu się z Justyną Steczkowską. Piosenkarka stwierdziła, że nastolatek mógłby być jej synem! To jednak nie wszystko. W rozmowie z ESKA.pl wokalista zdradził też, co planuje na swoje 18. urodziny, które tuż, tuż. Huczna impreza? Nic z tych rzeczy! Może praca? Też nie. Piosenkarz ma jedno marzenie i przyznaje, że boi się wkroczenia w dorosłość. To wszystko wydaje mu się takie nierealne. Całą rozmowę z Marcinem znajdziecie powyżej.