Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co działo się w 4. odcinku?

Programy

Marcin Januszkiewicz wygrał 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19!

2023-09-22 22:05

Za nami czwarty odcinek 19. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Uczestnicy ponownie stanęli na scenie, aby zmierzyć się z pierwszymi metamorfozami. Zwycięzcą okazał się Marcin Januszkiewicz! Jak wyglądało nowe wydanie nowego sezonu popularnego programu? Oj działo się!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co działo się w 4. odcinku? Z szaloną muzyką lat 80-tych kojarzy się nieodzownie C.C. Cath. Kto wtedy nie tańczył do jej piosenki „Cause you are young”? Jej twórczość miał okazję poznać najmłodszy uczestnik programu, Kuba Szmajkowski, bo to właśnie on wylosował ten utwór. Ikona rocka, Gordon, bo tak ma naprawdę na imię Sting pojawiła się na scenie w ciele Eweliny Flinty, która wykonała utwór „Fiellds of gold”. Nick Sinckler dostał wyjątkową niespodziankę od losującego grzyba, piosenkę Grażyny Łobaszewskiej „Brzydcy”. Przygotowanie do występu wymagało od niego ogromu ciężkiej pracy, nauki doskonałej dykcji i powściągliwości w ruchach. I wszystko mu się udało. ZAYN to były członek grupy One Direction, którego utwór nagrany z Sia „Dusk till dawn” przypadł w udziale Poli GonciarzJakub Gąsowski zaśpiewał piosenkę wykonawcy, który zdaniem Macieja Dowbora jest podobny do starego Gąsa, czyli ojca Kuby. Wykonał utwór Grzegorza Skawińskiego „Nasze rendez vous”. Pink to niezwykle zdolna piosenkarka i była gimnastyczka, która przemyca na scenie swoje sportowe umiejętności. Jej występy są imponujące nie tylko ze względu na choreografię. Jest w nich prawdziwa moc! Wejście w jej postać to nie lada wyzwanie, choć nie dla Magdy Kumorek która w poprzednim odcinku z lekkością przeobraziła się w Michaela Jacksona. Tym razem, w utworze Pink  „Trustfall” pokazała kobiecą siłę. Zawsze skromny Marcin Januszkiewicz, który pokazał wielką klasę w poprzednim odcinku jako Adam Levine teraz stał się Michaelem Stipem z R.E.M. Piosenkę „Shiny Happy People” jak zawsze potraktował z wielkim luzem.Na koniec do cudownej krainy czarów przeniosła nas Jagoda Szydłowska jako Gwen Stefaini w utworze „What you waiting for”. Magiczny świat fantazji wyrósł na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i pojawiła się na niej… Alicja.

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Historyczny występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - Marcin wygrywa 4. odcinek

Głosami jury i uczestników, wygrał Marcin Januszkiewicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Heros. - Po prostu energia Twoja, brak koordynacji ruchowo-dźwiękowej, aczkolwiek mimo to intonacyjnie bez pudła. Piękna taka naiwność niczym nie zmącona. I te dzieci dookoła dopełniały wizerunku. Znakomicie, strasznie mi się podobało wszystko. I inscenizacja, i twoja czapeczka i twój kostium, który jest identyczny z naturalnym. Brawo Marcin, super – powiedziała po jego występie rozanielona Małgorzata Walewska. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - odcinek 4. WYNIKI

Tabela wyników w 4. odcinku:

  1. Marcin Januszkiewicz
  2. Nick Sinckler
  3. Jagoda Szydłowska
  4. Pola Gonciarz
  5. Kuba Szmajkowski
  6. Magdalena Kumorek
  7. Jakub Gąsowski
  8. Ewelina Flinta