Marcela Leszczak zostanie piosenkarką? Gwiazda pochwaliła się swoim wokalem

2019-10-18 12:44 kw
Marcela Leszczak
Autor: wbf

Marcela Leszczak to gwiazda, która wkroczyła do świata show-biznesu, dzięki udziałowi w programie Top Model. Niestety nie udało jej się podbić świata mody, dlatego jej kariera w modelingu szybko dobiegła końca. Celebrytka próbowała swoich sił również w aktorstwie - zagrała w serialu Miłość na bogato. Okazuje się, że Marcela ma kolejny pomysł na siebie - chce zostać piosenkarką. Czy ma szansę na sukces?

Marcela Leszczak zostanie piosenkarką? Gwiazda pochwaliła się swoim wokalem. Marcela Leszczak to celebrytka, która zadebiutowała w mediach dzięki Top Model. Chcąc przedłużyć swoje 5 minut, próbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła w serialu Miłość na bogato oraz w filmach Wkręceni 2 oraz 7 uczuć. Teraz postanowiła pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Czy gwiazda zostanie piosenkarką?

Marcela Leszczak zostanie piosenkarką?

Ostatnio było niezwykle głośno o Marceli Leszczak. Wszystko za sprawą jej rozstania z partnerem - Miśkiem Koterskim. Modelka potwierdziła koniec związku na początku października, ale zarówno ona, jak i Misiek nadal publikują w sieci wspólne zdjęcia. Celebrytka chcąc zaleczyć złamane serce, oddała się swojej pasji. Okazuje się, że Marcela uwielbia śpiewać i chce rozwijać się w tym kierunku. Na swój Instagram wrzuciła ostatnio wideo, na którym wykonuje największy hit Alicii Keys - utwór Fallin. Co więcej, okazuje się, że wraz z Koterskim szykują wspólny, muzyczny projekt. Filmik, na którym śpiewa Marcela, znajdziecie poniżej:

Trzeba przyznać, że gwiazda ma naprawdę niezły głos. Tego samego zdania są jej obserwatorzy, którzy bardzo pozytywnie komentują filmik.

- Jestem mega pozytywnie zaskoczona, lubię Panią jeszcze bardziej, bo sama mam takie marzenia więc - łączy Nas muzyka. 😍😍

- Piękny głos 😍

- Masz wygar. 💎 Fajną przyjemną barwę. Pewną lekkość. Radość z tego co robisz. To super sprawa, że idziesz tą drogą. Trzymam kciuki😘

- Cudownie ! Idź w tym kierunku 😍😍

Najnowsze