Maradona tańczy, szaleje i... śpi. Zadziwiające reakcje Argentyńczyka

2018-06-27 12:52
Maradona tańczy, szaleje i... śpi. Zadziwiające reakcje Argentyńczyka
Autor: fot. AP/EAST NEWS Maradona tańczy, szaleje i... śpi. Zadziwiające reakcje Argentyńczyka

Diego Maradona słynie nie tylko ze swoich dawnych sukcesów, ale i... dziwacznych zachowań! Zobaczcie jego reakcje podczas meczu z Nigerią.

Diego Maradona jest uznawany za jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii. Jednak, choć jego dawne akcje z boiska robią wrażenie nawet na współczesnych kibicach, to dziś jest znany z czegoś zupełnie innego. Legenda Argentyńskiej piłki słynie w mediach i internecie ze swoich dziwacznych, kontrowersyjnych, a często bardzo zabawnych zachowań. Ostatni popis dał podczas meczu z Nigerią. Nagrania pokazują zadziwiające reakcje Argentyńczyka - "Boski Diego" tańczy, szaleje i... śpi.

Maradona - reakcje piłkarza podbijają sieć

Maradona zasiadł na trybunach podczas meczu Argentyna - Nigeria. Byłemu piłkarzowi już od początku dopisywał świetny humor. Udowadniają to nagrania. Jedno z nich pokazuje, jak Diego Maradona zaprasza do tańca fankę reprezentacji Nigerii.

Kolumbijscy kibice są mistrzami świata! Pocieszali Polaka po meczu [VIDEO]

Gdy drużyna Argentyny zdobyła pierwszą bramkę, Maradona wpadł w prawdziwą ekstazę! W sieci oczywiście pojawiło się video pokazujące jego reakcję.

Gdy na boisku zrobiło się spokojniej, Maradona miał chwilę czasu na... drzemkę.

Ostatecznie Argentyna wygrała z Nigerią 2 - 1 i przeszła do fazy pucharowej Mundialu 2018. Maradona zmęczył się równie bardzo co piłkarze. Wideo pokazuje, jak po spotkaniu musiał skorzystać z pomocy, by opuścić stadion. Okazało się też, że legendarny futbolista był bliski zasłabnięcia! Lekarz jeszcze podczas meczu radził mu udać się do hotelu, ale Diego wolał kibicować do końca.

Mały ptaszek uratowany podczas meczu przez piłkarzy! Są bohaterami! [MUNDIAL 2018]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze