Mapa smogu 2018 - jak sprawdzić gdzie powietrze jest najgorsze?

2018-11-17 12:38
Smog: fakty i mity. To musisz wiedzieć!
Autor: fot. Bulls Smog: fakty i mity. To musisz wiedzieć!

Smog powrócił nad Polskę! Jak sprawdzić, czy zagraża naszemu miastu? Zobaczcie mapę smogu 2018 na ESKA.pl!

Problem smogu powraca każdej jesieni, gdy mieszkańcy wielkich miast masowo przesiadają się do swoich aut, a wieczorami rozpoczynają palenie w piecach. Słabej jakości węgiel i materiały zupełnie nieprzeznaczone do kominka jak plastik sprawiają, że nad naszym miastem unosi się cuchnąca chmura. Ciężko oddychać jest nie tylko nam, prawdziwy problem mają zwierzęta. Zanim wyjdziemy z domu, warto sprawdzić, jak przedstawia się sytuacja na zewnątrz. Pomocna będzie mapa smogu online.

Koniec świata już się rozpoczął! Zginiemy przez księżyc. Jak to możliwe?

Mapa smogu 2018 - gdzie sprawdzać stan powietrza? 

Stan powietrza w Polsce możecie sprawdzać na specjalnych stronach internetowych, które monitorują czystość. Jedną z nich jest przykładowo airly.eu/map/pl. Prócz tego warto zaglądać. Warto również polajkować niektóre profile na Facebooku, dzięki czemu informacje otrzymywać będziemy na bieżąco. Większość miast ma swoje własne strony na tym popularnym serwisie. 

Najnowsze