Mans Zelmerlow nago. Wokalista pokazał zdjęcie spod prysznica

2017-04-03 14:49
Mans Zelmerlow nago. Wokalista pokazał zdjęcie spod prysznica
Autor: fot. instagram.com / użytkownik manszelmerlow Mans Zelmerlow nago. Wokalista pokazał zdjęcie spod prysznica

Mans Zelmerlow pokazał się nago! Seksowny wokalista opublikował na swoim Instagramie zdjęcie spod prysznica. Dlaczego to zrobił?

Mans Zelmerlow nago - zdjęcie, na którym szwedzki wokalista nie ma na sobie żadnych ubrań znalazło się w sieci. Autor hitów Heroes i Fire In The Rain sam zaprezentował swoje seksowne ciało w pełnej okazałości na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Skąd pomysł, aby dzielić się z setkami tysięcy obserwatorów zdjęciem spod prysznica? Wydaje nam się, że znamy odpowiedź na to pytanie.
>> Córka Eminema już nie jest dzieckiem. Jak teraz wygląda?

Mans Zelmerlow - gołe zdjęcie piosenkarza na Instagramie

Mans Zelmerlow pokazał się nago nie bez powodu. W ten sposób artysta chciał zwrócić uwagę na działalność swojej fundacji charytatywnej Zelmerlöw & Björkman Foundation, która od 2013 roku zajmuje się niesieniem pomocy dla potrzebujących dzieci z Afryki. Naga fotka piosenkarza spod prysznica wykonana została bowiem po 10 km biegu przez kenijską Kiberę - drugą największą dzielnicę slumsów w Afryce. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat fundacji szwedzkiego wokalisty, to koniecznie zajrzyjcie na profil zbfoundation na Instagramie.
>> Mans Zelmerlow w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

The obligatory but yet not so obligatory Kibera after-run shower. #weareafrica #zbfoundation @zbfoundation Post udostępniony przez Måns Zelmerlöw (@manszelmerlow)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze