Mama ostrzegała w wersji na Dzień Babci. Tekst kolejnej parodii hitu na pewno was rozbawi!

2020-01-09 19:39
DAJ TO GŁOŚNIEJ
Autor: YouTube/DAJ TO GŁOŚNIEJ

Parodie popularnych piosenek zawsze spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony internautów. W szczególności, gdy stworzenie ich wymagało nie lada kreatywności. W związku ze zbliżającym się Dniem Babci, jedna z youtuberek wzięła na warsztat hit Mama Ostrzegała i całkowicie zmieniła jego tekst. Wyjątkowej wersji kawałka możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl.

Mama Ostrzegała - kolejna parodia hitu zespołu Daj To Głośniej na pewno was rozbawi! Po tym, jak piosenka opowiadająca w żartobliwy sposób o samotności szturmem podbiła listy przebojów, w sieci zaczęło pojawiać się wiele jej coverów oraz przeróbek. Numer Mama ostrzegała ze zmienionym tekstem stał się między innymi utworem przewodnim pielgrzymów idących na Jasną Górę, czy też posłużył jako źródło inspiracji dla autorki kanału BAKU FAMILY, która stworzyła parodię matki, cieszącą się niezwykle dużą popularnością na YouTubie. Sam klip stworzony do oryginalnej wersji został natomiast odtworzony już blisko 100 milionów razy!

Twórcy internetowi niejednokrotnie udowodnili już, że są bardzo kreatywni. Świadczy o tym między innymi ilość przeróbek równie wielkich hitów 2019 roku, w tym Ona by tak chciała z repertuaru Ronniego Ferrariego. Jedna z youtuberek postanowiła przerobić tekst numeru Mama Ostrzegała w taki sposób, by idealnie wpasowywał się on w klimat zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Babci, który już 21 stycznia.

Mama Ostrzegała - parodia

- Babcia zawsze młoda, ma ogromne serce, serce ma! - śpiewa w swojej przeróbce autorka kanału Mania Sing. Jak można przeczytać w opisie, kobieta umieszcza na nim covery znanych hitów z myślą o konkretnych uroczystościach. Czy cover z dedykacją dla wszystkich babć również przypadnie internautom do gustu?

Najnowsze