Największe hity Dawida Podsiadło w jednym kawałku. Ten miks zwali was z nóg!

2020-01-09 18:15 MK
Dawid Podsiadło / Sandra Rugała
Autor: Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER & YouTube/Sandra Rugała

W ciągu ostatnich kilku lat, Dawid Podsiadło wyrósł na największą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Świadczą o tym zarówno sprzedaż jego płyt, jak i tempo, z jakim rozchodzą się wejściówki na jego koncerty. Jedna z popularnych twórczyń internetowych zdecydowała się na połączenie największych hitów tego zdolnego wokalisty i stworzenie z nich jednego numeru. Już teraz możecie posłuchać go na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - hity wokalisty uwielbiane są przez słuchaczy w całym kraju, bez wzlędu na wiek czy też płeć. Po zwycięstwie w drugiej edycji X Factor, pochodzący z Dąbrowy Górniczej wokalista szybko udowodnił, że publiczność podjęła dobrą decyzję, oddając na niego swoje głosy. Już pierwszy singiel Dawida - Trójkąty i kwadraty odniósł wielki sukces, a zrealizowany do niego teledysk obejrzano już blisko 30 milionów razy.

Wraz z wydaniem każdego kolejnego albumu, Dawid Podsiadło nie tylko ugruntowywał sobie i tak już stabilną pozycję na polskiej scenie muzycznej, ale zwiększał też liczbę hitów na swoim koncie. Ostatni krążek muzyka - Małomiasteczkowy, którego premiera miała miejsce w 2018 roku, przyniósł takie hitowe single jak Małomiasteczkowy, Nie Ma Fal, Trofea czy też Najnowszy Klip, które cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy w każdym wieku. O sukcesie twórczości Dawida świadczą zarówno wyświetlenia zgromadzone pod klipami w serwisie YouTube, jak i ogromne zainteresowanie wejściówkami na jego koncerty.

Dawid Podsiadło - wszystkie hity w jednym utworze

Jeśli czekaliście na miks najpopularniejszych piosenek Dawida Podsiadło, mamy dla was dobrą wiadomość. Doskonale znana czytelnikom ESKA.pl youtuberka Sandra Rugała wzięła na warsztat największe hity z repertuaru piosenkarza. W jej miksie, który podbija sieć, nie zabrakło takich kawałków jak W Dobrą Stronę, Początek, czy też W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE nagranego z Taco Hemingwayem.

Najnowsze