Maja Kapłon - wiek, operacja, choroba, The Voice of Poland, Instagram. Co musicie o niej wiedzieć?

2020-10-12 12:17 ek
Maja Kapłon - Nokaut - The Voice of Poland 8
Autor: Screen z YouTube/The Voice of Poland Maja Kapłon - Nokaut - The Voice of Poland 8

Maja Kapłon dała się poznać większości osób w programie The Voice of Poland. To właśnie w ósmej edycji dawała czadu na scenie. W jej barwie głosu zakochało się wiele osób, podobnie jak w charakterze wokalistki. Ile Maja Kapłon ma lat? Na co choruje i dlaczego miała operacje? Najważniejsze informacje znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Maja Kapłon - wiek
  2. Maja Kapłon - choroba
  3. Maja Kapłon - operacja
  4. Maja Kapłon - The Voice of Poland
  5. Maja Kapłon - Instagram

Maja Kapłon - wiek, operacja, choroba, The Voice of Poland, Instagram. Co musicie wiedzieć o młodej artystce? Takich informacji szczególnie szukacie na jej temat. Otóż Maja Kapłon dała się poznać większej publiczności, pojawiając się w muzycznym programie typu talent-show The Voice of Poland. Podczas 8. edycji wyszła na castingową scenę i zachwyciła dwóch trenerów, którzy odwrócili czerwone fotele w jej stronę. Finalnie dziewczyna wybrała drużynę Michała Szpaka i doszła do ścisłego finału. Chwilę później rozpoczęła promocję nad swoją piosenką Plaża nad Wisłą. Wokalistka pochodzi z małej miejscowości Elżbietów i co ciekawe, założyła nawet zespół! To wydarzyło się w 2016 roku, kiedy wraz z doświadczonymi muzykami z Żyrardowa postanowili założyć grupę Maja i Dandysi.

Maja Kapłon to dziewczyna, której wszędzie jest pełno! Potrafi nie tylko dobrze śpiewać, ale również umie pływać, przeleciała się balonem, przemierzyła Europę autostopem i skończyła studia na  Uniwersytecie Warszawskim. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Maja Kapłon - wiek

Ile lat ma Maja Kapłon? Otóż wokalistka ma 25 lat.

Maja Kapłon - choroba

Maja Kapłon od najmłodszych lat zmaga się z bardzo poważnym problemem kręgosłupa, jakim jest skolioza. Wokalistka była poddawana przeróżnym zabiegom oraz operacjom i choć specjaliści zapewniali ją, że osiemnasta operacja będzie tą ostatnią, tak się niestety nie stało. Metalowy pręt, który utrzymywał kręgosłup Mai pękł i powodował niewyobrażalny ból, przez który artystka miała problemy ze złapaniem tchu

Maja Kapłon - operacja

Maja Kapłon musiała przejść poważną operację w Stanach Zjednoczonych. Dzięki pomocy swoich bliskich i znajomych, a także fanów, artystka czuje się dziś o wiele lepiej. Niestety po pęknięciu pręta w jej kręgosłupie odczuwała straszny ból i miała problemu ze złapaniem tchu. Aby mogła normalnie funkcjonować, potrzebna była operacja w USA, która niestety okazała się być bardzo droga. Życie Mai bez bólu wycenione zostało aż na 5 milionów złotych! Na portalu siepomaga.pl powstała specjalna zbiórka dla wokalistki i finalnie udało się zebrać ostateczną kwotę na operację jej kręgosłupa. 7 marca zakończyła się operacja Mai Kapłon w USA, która była podzielana na dwa etapy.

Maja Kapłon - The Voice of Poland

Maja Kapłon to finalistka 8. edycji The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno wyszła na scenę i zaśpiewała piosenkę Cheap Thrills z repertuaru Sii. Czerwone fotele odwróciły się w ostatnim momencie, a trenerzy byli zachwyceni głosem Mai, jak i nią samą. Swój fotel odwrócił Michał Szpak i Andrzej Piaseczny, lecz Maja wybrała skrzydła Michała Szpaka. Początkowo artystka była w jego teamie, a później od bitew w drużynie Marii Sadowskiej.

Maja Kapłon - Instagram

Artystka jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się nie tylko pasją do muzyki, ale czasem nawet czymś prywatnym. Maję Kapłon znajdziecie na Instagramie pod nazwą @maja_kaplon.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show
Najnowsze