Maja Kapłon - operacja artystki zakończona! Natalia Kawalec z Voice Kids przekazała radosne wieści

2020-03-07 10:09 MK
Maja Kapłon
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Mamy wspaniałe wiadomości dla wszystkich fanów, a także osób zainteresowanych stanem zdrowia Mai Kapłon - wokalistki i finalistki ósmej edycji The Voice of Poland. Zaprzyjaźniona z artystką Natalia Kawalec, również znana z formatu The Voice, podzieliła się radosnymi nowinami dotyczącymi przebiegu operacji Mai w Stanach Zjednoczonych. Więcej szczegółów w artykule na ESKA.pl.

Maja Kapłon - operacja uczestniczki The Voice of Poland udała się! Rok 2020 zaczął się dla wokalistki bardzo szczęśliwie, bowiem, jak sama informowała w mediach społecznościowych, cena jej kosztownej operacji w Stanach Zjednoczonych spadła o połowę. Gdy Maja Kapłon umieściła swój wzruszający apel na stronie siepomaga.pl, potrzebowała aż 5 milionów złotych. Na tyle wyceniono jej sprawność i dalsze życie.

Już podczas Przesłuchań w ciemno, widzowie mogli dowiedzieć się, że Maja Kapłon zmaga się z bardzo poważnym problemem kręgosłupa, a mianowicie ze skoliozą. Od najmłodszych lat, artystka poddawana była szeregowi zabiegów i operacji. I choć zapewniano ją, że osiemnasta operacja będzie tą ostatnią, tak się nie stało. Drut, który podtrzymywał kręgosłup piosenkarki niespodziewanie pękł, wywołując u niej ogromny ból i uniemożliwiając jej normalne funkcjonowanie.

W pomoc Mai zaangażowało się wiele znanych osób. Jej przyjaciele z The Voice of Poland zorganizowali specjalny koncert, wydali składankę swoich największych hitów, a trener 10. edycji show - Kamil Bednarek, przeznaczył na licytację kurtkę z podpisami wszystkich trenerów w historii programu. Dzięki tak dużemu zaangażowaniu, udało się spełnić największe marzenie Mai! Marzenie o powrocie do zdrowia i nagrywania nowej muzyki.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Maja Kapłon - operacja udana!

W związku z tym, że stan Mai był naprawdę poważny, amerykańscy lekarze zdecydowali się rozłożyć jej operację na dwie części. Pierwszy etap przeszedł pomyślnie, stan wokalistki był stabilny, choć odczuwała ona ogromny ból. Dzięki relacji Natalii Kawalec - finalistki The Voice Kids 3, która przyjaźni się z Mają, wiemy już, że operacja zakończyła się sukcesem!

- Kochani, jestem taka szczęśliwa, płaczę z radości, operacja Mai zakończona!!! Wszystko poszło super!!! Maja jeszcze śpi, ale będę was informować o wszystkim. Dziękuję Panu Bogu za wszystkie cuda i dziękuję każdemu z was za wszelkie wsparcie dla Mai i za modlitwę i trzymanie kciuków. Jesteście wspaniali! - napisała Natalia na Instagramie.

Najnowsze