Maja Kapłon - kim jest uczestniczka Voice of Poland? To polska Sia?

2017-11-11 18:41
Maja Kapłon - kim jest uczestniczka Voice of Poland? To polska Sia?
Autor: fot. Voice of Poland 2017 Maja Kapłon - kim jest

Maja Kapłon w Voice of Poland! Kim jest młoda wokalistka? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

Kim jest Maja Kapłon? Voice of Poland daje jej szansę na odniesienie wielkiego sukcesu! Młoda wokalistka porwała publiczność w studio oraz przed telewizorami już podczas przesłuchań w ciemno. Znakomicie wykonała mega hit Cheap Thrills, pod którym oryginalnie podpisuje się Sia Furler. Z pewnością sama australijska piosenkarka obróciłaby swój fotel. Czy tak zrobili również trenerzy Voice of Poland 8?

Voice of Poland 2017 - drużyny. Kto wybrał którego trenera w Voice of Poland 8?

Autor: brak danych

Drużyny Voice of Poland to zespoły uczestników, które pracują z danym trenerem. Uczestnik sam wybiera swojego trenera i dołącza do jego drużyny. Kto wybrał którego trenera? Jaki jest skład drużyn? Sprawdź na ESKA.pl

Maja Kapłon - kim jest uczestniczka Voice of Poland

Maja Kapłon ma 22 lata, mieszka w Teresinie i pisze utwory w Teresińskim Ośrodku Kultury. Jest studentką na Uniwersytecie Warszawskim. W sieci znajdziecie mnóstwo jej piosenek. Stworzyła własną wersję hitu Lost On You, zaśpiewała również utwór pt. Miałam cię na co dzień.

 

Maja Kapłon w Voice of Poland 8 zaśpiewała hit Cheap Thrills, Sii. Z anteny RADIA ESKA znacie ten utwór w wersji z Seanem Paulem. Występ Mai spodobał się Michałowi Szpakowi i Andrzejowi Piasecznemu, bo tylko oni obrócili swoje fotele. Ostatecznie polska Sia trenować będzie pod okiem autora singla Color of Your Life! Zobaczcie jej występ:

GŁOSUJ na Maję na stronie vop.eska.pl >> 
Najlepsze wykonanie  w programie zostanie nagrodzone: artysta dostanie 100 000 złotych na promocję swojej muzyki w Radiu ESKA i specjalną statuetkę ESKA Music Awards!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze